HomePiłka nożnaAlarm w Arsenalu! Gwiazda z groźną kontuzją

Alarm w Arsenalu! Gwiazda z groźną kontuzją

Źródło: X

Norwegia wygrany 2:1 mecz z Austrią w ramach Ligi Narodów przepłaciła kontuzją swojego kapitana. Martin Odegaard w 66. minucie spotkania skręcił kostkę.

@ArsenalRetrac "X"

Odegaard skręcił kostkę

Martin Odegaard opuścił boisko w poniedziałkowym meczu Norwegii z Austrią w 66. minucie spotkania. Kapitan kadry i kluczowy gracz Arsenalu chwilę wcześniej skręcił kostkę po pojedynku z jednym z przeciwników. Cała sytuacja wyglądała bardzo niebezpiecznie, na twarzy piłkarza momentalnie pojawił się olbrzymi grymas bólu. 25-latek ze łzami w oczach i w asyście lekarzy opuścił murawę.

Norwegia ostatecznie wygrała 2:1 mecz z Austrią po golach Felixa Myhre i Erlinga Haalanda. Podczas październikowego zgrupowania Norwedzy zagrają na własnym obiekcie ze Słowenią oraz na wyjeździe z Austrią.

Kontuzja Odegaarda mocno pokrzyżuje plany Mikelowi Artecie. Arsenal po zakończeniu przerwy reprezentacyjnej od razu czeka mecz wyjazdowy z Tottenhamem. Następnie “Kanonierzy” zaczną rywalizację w Lidze Mistrzów starciem z Atalantą. Kolejne wyzwanie to spotkanie z Manchesterem City. Londyńska ekipa ma przed sobą trudny terminarz, a z kontuzją zmaga się także ich nowy nabytek, Mikel Merino.

Zalewski żąda od Romy powrotu do składu! Jest gotów iść na wojnę prawną
Dawidowicz krytykowany za swój występ. Surowa ocena
Wychowanek Lecha ma problem. “To chłopiec, który potrzebuje dojrzeć”
Piłkarz ma żal do Macieja Skorży! Miał ataki paniki i objawy depresji
Gwiazda Liverpoolu nie gryzie się w język mówiąc o UEFA. “Nie jesteśmy głupi”
Były reprezentant Polski wskazał faworytów do wygrania Ligi Mistrzów. “Nie ma nikogo nowego”