HomePiłka nożnaMarek Jóźwiak apeluje do Jana Bednarka: Skończ z myśleniem i zostaw to innym

Marek Jóźwiak apeluje do Jana Bednarka: Skończ z myśleniem i zostaw to innym

Źródło: własne

Marek Jóźwiak w Kanale Sportowym miał wyraźne pretensje do Jana Bednarka za straconego gola z Estonią. – Skończ z myśleniem i zostaw to innym – stwierdził.

Marek Jóźwiak

Kanał Sportowy

Marek Józwiak z radami dla Jana Bednarka

Biało-czerwoni doskonale spisali się w czwartek pokonując Estonię 5:1 w półfinale baraży o Euro 2024. Goście wyjechali z Warszawy z honorowym trafieniem. – Moment nieuwagi spowodował, że straciliśmy bramkę. Wojciech Szczęsny powinien zdecydowanie zrobić więcej. Myślę, że lepiej, gdyby interweniował nogą. Za późno zareagował – przyznał Marek Jóźwiak w Kanale Sportowym.

Ekspert dalej analizował straconego gola. – Jan Bednarek musiał przerwać za wszelką cenę akcję, szczególnie w polu karnym. On w wywiadach mówił, że myślał, że będzie dośrodkowanie – wspomniał. – Jasiu, skończ z myśleniem i zostaw to innym, jak na przykład Piotrowi Zielińskiemu. Skup się na odbiorze piłki, wybiciu i przerwaniu akcji. A gdy ją odbierzesz to podaj do najbliższego – zaapelował Jóźwiak.

Pełny program o reprezentacji Polski do obejrzenia poniżej.