HomePiłka nożnaMarcin Bułka z kolejnym czystym kontem. Polak śrubuje wybitne statystyki

Marcin Bułka z kolejnym czystym kontem. Polak śrubuje wybitne statystyki

OGC Nice pokonało 3:0 FC Lorient w meczu inaugurującym 30. kolejkę Ligue 1. Całe spotkanie między słupkami “Orlątek” rozegrał Marcin Bułka. Polak zachował czyste konto.

Marcin Bułka

Powrót na właściwe tory

Gospodarze objęli prowadzenie za sprawą Morgana Sansona. Francuski pomocnik popisał się atomowym uderzeniem prawą nogą tuż przy słupku w 23. minucie spotkania. Zaraz na początku drugiej połowy prowadzenie podwyższył Jeremie Boga, który pewnie wykorzystał zamieszanie w polu karnym drużyny gości. Wynik spotkania ustalił w 89. minucie Evann Guessand po asyście Jeana-Claira Todibo.

Marcin Bułka zachował czyste konto i po trudnych tygodniach wrócił na właściwe tory. Polski bramkarz zagrał na zero z tyłu również w poprzedniej kolejce w meczu z Reims. Jednak jeśli chodzi o marzec to 24-latek dał się pokonać łącznie 12 razy. W klasyfikacji czystych kont były zawodnik Chelsea FC zajmuje pierwsze miejsce (16), a drugi jest Lucas Chevalier z Lille (15).

Zawodnicy Francesco Farioliego zajmują piąte miejsce w tabeli francuskiej ekstraklasy. Jak do tej pory udało im się zgromadzić 47 punktów. Liderem wciąż pozostaje PSG, które pewnie kroczy po obronę mistrzowskiego tytułu.

KSW 100 z kolejnym mistrzem w zestawieniu! Będzie bronił pasa
Pojawiły się konkrety. Wiadomo, ile Piesiewicz zarabia w PKOl-u
Fame MMA się nie zatrzymuje. Mistrz walk na gołe pięści wkracza do gry!
Kolejny mistrz zawalczy na KSW 100! Podejdzie do jedenastej obrony pasa
Red Bull ma poważny problem! Trwa prawdziwy wyścig z czasem
Linia lotnicza reaguje na sytuację z Usykiem.
Zbliża się wielki powrót Mariusza Pudzianowskiego. Dyrektor KSW przerwał milczenie