HomePiłka nożnaMarcin Bułka ujawnia. Z tego powodu zagrał ze Szkocją

Marcin Bułka ujawnia. Z tego powodu zagrał ze Szkocją

Źródło: TVP Sport

Marcin Bułka zaznaczył, że jego warunki fizyczne mogły pomóc Michałowi Probierzowi w wyborze pierwszego bramkarza na mecz ze Szkocją. Piłkarz Nicei udzielił wywiadu na antenie TVP Sport.

Marcin Bułka Szkocja vs Polska

Sportimage Ltd / Alamy S

Marcin Bułka o meczu ze Szkocją

Marcin Bułka rozegrał 90 minut na Hampden Park, a reprezentacja Polski wygrała ze Szkocją 3:2 w pierwszym meczu Ligi Narodów. Dla bramkarza było to drugie spotkanie w narodowych barwach. Przypomnijmy, że były piłkarz PSG zadebiutował w towarzyskim starciu z Łotwą w listopadzie 2023 roku. Kilkadziesiąt minut po zdobyciu trzech punktów w Glasgow, Bułka skomentował swój występ na antenie TVP Sport.

O grze od pierwszej minuty…

Z mojej perspektywy był to inny mecz, ponieważ zacząłem od pierwszej minuty. Miałem ten przywilej odśpiewać hymn. Wiadomo, trzy punkty cieszą. Podtrzymaliśmy tradycję, nie przegrywamy meczów w Glasgow, więc mecz na plus – rozpoczął zawodnik Nicei.

O zachowaniu czystego konta…

Ciężkie to były sytuacje do obrony. Powiedzieliśmy sobie w przerwie, że skupimy się na zachowaniu czystego konta, ale widzimy, jaka jest piłka. Czasem mały niuans na początku meczu może wybić z rytmu, ale wróciliśmy i zdołaliśmy wykorzystać karnego – następnie dodał.

O rywalizacji o miejsce między słupkami…

Byłem gotowy na dzisiaj, jak i na Chorwację. Trener zadecydował, że zagram ze Szkocją. To nie był prosty rywal. Może moje warunki fizyczne pomogły trenerowi w wyborze. Odnośnie rywalizacji to nie byłbym tutaj, gdybym nie chciał rywalizować i grać w bramce dla Polski – podsumował 24-latek.

Inter z pierwszą porażką w sezonie! Milan z arcyważnym zwycięstwem w derbach [WIDEO]
Sukces Czesława Michniewicza! Poprowadził drużynę do awansu
Waldemar Fornalik nie gryzł się w język po porażce z Rakowem. “To nieprawdopodobne”
Ter Stegen uniknął najgorszego? Są pierwsze diagnozy
Pochwała brzydoty. Arsenal sfrustrował Manchester City, ale nie podbił Etihad
Wielki sukces polskiej drużyny w amp futbolu! Liga Mistrzów zdobyta
Barca gromi Villarreal po szalonym spotkaniu! Nieuznane gole, kontuzje i dublet “Lewego” [WIDEO]
Co zrobił Lewandowski?! Niewykorzystany rzut karny [WIDEO]
Kapitalny debiut Ivana Juricia! Roma rozbija Udinese i wygrywa pierwszy mecz w sezonie