HomePiłka nożnaManchester United wycenił Marcusa Rashforda. Kwota może odstraszać

Manchester United wycenił Marcusa Rashforda. Kwota może odstraszać

Źródło: ESPN

Aktualizacja:

Dość zaskakująco w mediach zaczynają pojawiać się informacje na temat niepewnej przyszłości Marcusa Rashforda w Manchesterze United. Jak się okazuje, Czerwone Diabły faktycznie mają dopuszczać możliwość sprzedaży swojego wychowanka. ESPN informuje, że klub oczekuje za niego jednak 70 milionów funtów.

Marcus Rashford

PA Images / Alamy

Rashford nie będzie tani

Marcus Rashford już od dłuższego czasu znajduje się zdecydowanie pod formą. Wychowanek Manchesteru United nie daje już drużynie tyle jakości co dawniej, przez co przestał być na Old Trafford nietykalny. Czerwone Diabły mają dopuszczać możliwość sprzedaży swojego gwiazdora.

Serwis ESPN przekazał, że pozyskanie Anglika nawet już tego lata jest możliwe, ale nie byłaby to tania operacja. Mówi się, że Manchester United zadowoliłaby kwota wynosząca około 70 milionów funtów, co może skutecznie odstraszyć zainteresowane kluby.

Czerwone Diabły zdają sobie sprawę z tego jak wysoka byłaby to opłata, patrząc na obecną formę swojego wychowanka. W związku z tym dyrektorzy zespołu z Old Trafford nie spodziewają się tego lata sensownych ofert za swojego skrzydłowego. Nie wierzą oni w to, że któryś z klubów zdołałby sprostać ich oczekiwaniom. Manchester United nie stara się też pozbyć piłkarza i najpewniej nie zmieni on zespołu latem.

Marcus Rashford rozgrywa bardzo słaby sezon. Podczas obecnej kampanii ligowej rozegrał 31 spotkań i zdobył w nich jedynie siedem bramek. Dołożył do tego również tylko dwie asysty. Manchester United zajmuje obecnie szóstą lokatę w tabeli Premier League i do końca będzie musiał regularnie punktować jeśli chce zakwalifikować się do europejskich pucharów. Jego rywalami w walce o ten cel są Newcastle, West Ham, Chelsea oraz Tottenham.

Kategorie:

Przeczytaj więcej

Zobacz więcej ›

Natan Marcoń zawalczy z Boxdelem na Stadionie Narodowym?
Gala freakfightowa na NARODOWYM w 2024?!
Natan i Sequento w studio. Kolejny ROAST przed Clout 5!
Czas na czwartą edycję influenceriady od FAME!
Adrian Cios obraża Zbigniewa Bartmana na programie Clout: „Jesteś zwykłą pi***!”
Rewanż Filipek vs Daro Lew? Mamy zgodę!
Drugi ROAST przed Clout MMA 5 – kiedy i gdzie obejrzeć?
Bandura odmówił walki na kolejnej gali! Kogo zobaczymy na FAME 22?
100 tysięcy za „SABOTAŻ” Clout? Marcoń kontrowersyjnie o Boxdelu
Znamy przeciwnika Piwko na CLOUT MMA 5!