HomePiłka nożnaPremier League: Manchester City rozbija Aston Ville. Trzy gole reprezentanta Anglii

Manchester City rozbił Aston Ville 4:1 w hicie 31. kolejki Premier Legue. Hat tricka strzelił Phil Foden.

Manchester City - Aston Villa

Szybka wymiana ciosów

Wynik spotkania otworzył w 11. minucie Rodri. Phil Foden napędził akcje “Obywateli” i wypatrzył na prawej stronie Jeremy’ego Doku. Belg bez zastanowienia dośrodkował z pierwszej piłki w pole karne, a dzieła zniszczenia dokonał Rodri. Zaledwie dziewięć minut później na Villa Park mieliśmy już remis. Do siatki trafił Jhon Duran. Brazylijczyk zaprezentował kibicom dwójkową akcję z Morganem Rogersem i techniczne wykończenie w sytuacji sam na sam.

Tuż przed przerwą podopieczni Guardioli ponownie wyszli na prowadzenie. Z rzutu wolnego uderzył Phil Foden i sprytnym strzałem zaskoczył Robina Olsena. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie, ponieważ w dalszym ciągu na boisku królowali zawodnicy urzędujących Mistrzów Anglii. W 62. i 69. minucie Phil Foden skompletował hat tricka. Najpierw wykorzystał podanie po efektownym dryblingu Rodriego, a następnie sam przechwycił piłkę przed polem karnym i fantastycznym uderzeniem ściągnął pajęczynę z okienka bramki “The Villans”.

Dzięki efektownej wygranej piłkarze City zrównali się w tabeli z drugim Liverpoolem. Aston Villa zajmuję czwartą lokatę. Z kolei Phil Foden ma już na swoim koncie 14 goli w Premier League.

Oficjalnie: rozpoczęły się Igrzyska Olimpijskie w Paryżu!
Izrael został wygwizdany na ceremonii igrzysk! Kibice zareagowali
Erling Haaland “zatwierdził” transfer Rakowa. Zamieścił komentarz
Igrzyska się rozpoczęły! Tak wyglądali Polacy na ceremonii [WIDEO]
Motor pokonuje Lechię po dwóch szybkich ciosach. Pierwsze zwycięstwo beniaminka!
Absurdalne ceny jedzenia na igrzyskach. Kwoty zwalają z nóg
Boniek zareagował na ostatnie skandale podczas igrzysk. Mocno podsumował
Kownacki znów strzela! Trener zdradza plany na napastnika
Od bramki strzelonej Realowi Madryt do I ligi. Ciekawe wzmocnienie Polonii Warszawa!