HomePiłka nożnaLukas Podolski ma z tym problem. Ogromna niesprawiedliwość

Lukas Podolski ma z tym problem. Ogromna niesprawiedliwość

Źródło: goal.pl

Lukas Podolski uważa, że w Pucharze Polski powinna być identyczna liczba kamer, jak w Ekstraklasie. Zawodnik Górnika odniósł się do działania VAR-u na łamach portalu goal.pl.

Lukas Podolski

Sebo47 / Alamy

Lukas Podolski o Pucharze Polski

Lukas Podolski w ostatnich tygodniach jest w znakomitej dyspozycji. Były zawodnik Bayernu Monachium zdobył dwie bramki w Śląskim Klasyku, a Górnik Zabrze pokonał GKS Katowice 3:0. Następnie podopieczni Jana Urbana rozpoczęli zmagania w Pucharze Polski, gdzie na ich drodze stanął Radomiak Radom. Ostatecznie zwycięsko z tego starcia wyszli Zieloni, którzy gola na wagę awansu strzelili na początku pierwszej połowy dogrywki. Niemiec odpowiedział w 111. minucie, ale jego trafienie zostało anulowane po interwencji VAR-u. 39-latek wykończył akcję po prostopadłym podaniu Damiana Rasaka.

*Reklama

Oglądaj Ligę Mistrzów i Ekstraklasę w Canal +

Sędziowie analizowali sytuację przez pięć minut. Z tego powodu mistrz świata z 2014 roku postanowił skomentować funkcjonowanie wideoweryfikacji. – Moment, kiedy piłka się “oderwała” od nogi, kto jest kiedy wychylony, co z tą linią… A jeszcze słyszałem, że na meczach Pucharu Polski jest mniej kamer niż na lidze. A ja wcale nie uważam, że to był mniej ważny mecz. Każdy gra o wygraną, awans, o kasę. Byli kibice na meczu, może w kolejnej rundzie znów gralibyśmy u siebie? – przekazał

Co za wyczyn gwiazdy Chelsea! Zrobił to jako pierwszy w historii
Raków znów zwycięski! Puszcza rozbita w Częstochowie [WIDEO]
To on skorzysta na odejściu Fornalika? Jasne stwierdzenie nowego trenera
Fran Tudor pomógł wzmocnić ligowego rywala. Skomplementował Polskę
Gerstenstein liczy na poprawę swojej sytuacji w Śląsku Wrocław. “Chcę występować w Ekstraklasie”
Bartolewski ocenia sytuację Śląska Wrocław. “Niedługo nadejdzie przełamanie”