HomePiłka nożnaRobert Podoliński szczerze po pogromie w wykonaniu Legii. “Dostałem wszystko, na co czekałem”

Legia Warszawa w pierwszym meczu drugiej rundy eliminacji do Ligi Konferencji Europy pewnie rozbiła Caernarfon Town 6:0. Zadowolony z występu stołecznego zespołu był Robert Podoliński. Mówił o tym podczas programu “Kanału Sportowego”.

Podoliński legia

PressFocus I Kanał Sportowy

Podoliński zadowolony z Legii

Legia Warszawa od samego początku pierwszego starcia z Caernarfon Town dominowała. Pierwsza połowa zakończyła się jednak tylko wynikiem 2:0 dla Wojskowych. Zespół Goncalo Feio natomiast znacznie podkręcił tempo po przerwie i kompletnie nie pozostawił złudzeń co do tego kto był lepszy na boisku w Warszawie.

Piłkarze ze stolicy wbili rywalom kolejne cztery bramki i pewnie pokonali Walijczyków 6:0. Gole strzelali: Marc Gual (3x), Ryoya Morishita, Blaz Kramer oraz Claude Goncalves.

Gra Wojskowych szczególnie w drugiej połowie spotkania mogła się bardzo podobać. Podczas programu “Kanału Sportowego” swoje zdanie na temat występu Legii zdradził Robert Podoliński.

Pierwsza połowa z wykonanym zadaniem bramkowym, ale z gry nie możemy być zadowoleni. W drugiej części meczu jednak dostałem wszystko, na co czekałem. Legię z rozmachem, pewną siebie i bardzo zmęczonych Walijczyków – rozpoczął Podoliński.

Wreszcie okazało się po Koście Runjaiciu, że Legia ma kilku ciekawych młodych piłkarzy. To jest fajny moment, żeby oni zaczęli wywierać presję. Wiem, że tło jest mało wyraziste, ale niech dostają minuty. Bez tego nie ocenimy ich przydatności dla Legii. Za poprzedniego trenera nie mogli marzyć o tym, żeby wystąpić w takim spotkaniu – kontynuował ekspert “Kanału Sportowego”.

Rewanż Legii z Caernarfon Town w Walii zaplanowany jest na 1 sierpnia. Przed tym Legię czeka jeszcze wyjazd do Kielc na spotkanie z Koroną w ramach drugiej kolejki Ekstraklasy. To starcie odbędzie się już w niedzielę 28 lipca.

Pełny program “Kanału Sportowego” po meczach Wisły Kraków oraz Legii Warszawa można obejrzeć poniżej.

Legenda Atletico odejdzie z klubu? Wskazał już preferowany kierunek
Michał Probierz staje w obronie reprezentanta Polski. Ważna wypowiedź
Wichniarek zabrał głos po meczu pożegnalnym. “Coś niesamowitego”
Kolejne problemy polskich kadrowiczów. Michał Probierz przekazał złe wieści
Alarm w Śląsku Wrocław! Kontuzja wschodzącej gwiazdy pogłębi problemy zespołu?
Reprezentant Polski straci miejsce w składzie? Ekspert stawia sprawę jasno
Strzelił gola i nie celebrował. Anglia wygrała z Irlandią! [WIDEO]
Gwiazda reprezentacji Chorwacji przed meczem z Polską: Martwimy się wynikami naszego zespołu