HomePiłka nożnaW Lechii zwolniono ważną osobę. Poszło o wpis w internecie

W Lechii zwolniono ważną osobę. Poszło o wpis w internecie

Źródło: Błażej Łukaszewski

Aktualizacja:

Lechia Gdańsk zwolniła dyrektor zarządzającą, Magdalenę Urbańską – informuje Błażej Łukaszewski. Jednym z powodów zakończenia współpracy miał być wpis jaki zamieściła na platformie “X”, gdzie wypowiedziała się na temat sytuacji wewnątrz gdańskiej drużyny.

Lechia Gdańsk

PressFocus

Zmiany w Lechii

W Lechii Gdańsk panuje duży chaos. W ostatnich dniach nieustannie pojawiały się informacje o złej sytuacji finansowej gdańskiego klubu, problemach z wypłatami, czy nałożonym przez FIFA zakazie transferowym. Teraz do tego doszło zakończenie współpracy z jedną z kluczowych osób w strukturach drużyny.

Błażej Łukaszewski informuje bowiem, że zwolniona została Magdalena Urbańska, dyrektor zarządzająca w Lechii. Decyzja o pożegnaniu się zapadła po jej wczorajszym wpisie na platformie “X”, gdzie skomentowała bieżącą sytuację wewnątrz klubu.

Jak jest? Niełatwo. Proces licencyjny był i nadal jest bardzo wymagający pod kątem formalnym jak i finansowym. Cały sezon 2023/2024 porządkowaliśmy sytuację finansową, w większości po przeszłości. Równocześnie Klub starał się stworzyć jak najlepsze warunki dla Drużyny w walce o awans – nadrzędny cel, który przyświecał wszystkim – napisała Urbańska na starcie wpisu.

Błażej Łukaszewski informuje, że praca Magdaleny Urbańskiej nie była ceniona wśród pracowników Lechii Gdańsk. Wewnątrz klubu miało mówić się o jej braku szacunku do innych, narzucaniu wysokiej presji, niskim wsparciu, dużej biurokracji, czy braku profesjonalizmu.

Kategorie:

Przeczytaj więcej

Zobacz więcej ›

Relację na linii Athelticu Bilbao i Nico Williamsa są napięte! Klub jest bardzo stanowczy
Pomocnik Wisły o przejściu Rapidu. “To jest naprawdę realne”
Śląsk wyrwał punkt. Lechia nie dowiozła zwycięstwa [WIDEO]
Adrian Siemieniec: Bardzo ważne jest rozpocząć sezon od zwycięstwa
Manchester United chce ściągnąć kolejnego środkowego obrońcę! Klub rozważa dwie opcje
Tomasz Tułacz przybity po meczu z mistrzem. “Byliśmy sparaliżowani”
Co za gol! Lechia prowadzi we Wrocławiu! [WIDEO]
Legia ma nowego piłkarza? Mocny transfer!
Śląsk ma nowego zawodnika. Ciekawe wzmocnienie wicemistrza
W bólu, ale z happy endem. Jagiellonia ze zwycięstwem na inaugurację! [WIDEO]