HomePiłka nożnaLech ogłosił nowego asystenta. Kibice nie zostawiają na klubie suchej nitki

Lech ogłosił nowego asystenta. Kibice nie zostawiają na klubie suchej nitki

Źródło: Lech Poznań, X

Aktualizacja:

Lech Poznań hucznie ogłosił za pośrednictwem mediów społecznościowych zakontraktowanie Sindre Tjelmelanda, nowego asystenta Nielsa Frederiksena. Kibice krytykują robienie marketingu i zamieszania z czegoś, co już dawno powinno być załatwione.

Niels Frederiksen

PressFocus

Lech Poznań z skompletowanym sztabem szkoleniowym

“Kolejorz” na swoich mediach społecznościowych stworzył nowy hasztag – #NowyWTalii, który użył przy wrzuceniu tajemniczego wideo. Kibice zastanawiali się jakie ogłoszenie na nich czeka. Okazało się, że pierwszym oficjalnym komunikatem jest zakontraktowanie Sindre Tjelmelanda, nowego asystenta Nielsa Frederiksena.

Kibice Lecha Poznań pod ogłoszeniem nie zostawili suchej nitki na władzach klubu. Mocna krytyka spadła na ludzi, którzy podjęli decyzję o robieniu marketingu z zakontraktowania asystenta, gdy powinno to być załatwione już dłuższy czas temu.

Rok bez transferów a ci robią filmik i hashtag dla asystenta którego łaskawie ogarnęli 2 tygodnie przed startem ligi – napisał jeden z fanów na portalu “X”. — Tak żenującego ogłoszenia jeszcze nie widziałem. Sam zamysł z odkrywaniem kart jest ok, ale nie robi się tego w przypadku asystenta trenera przychodzącego po starcie przygotowań. Jak widać w gabinetach żyją w swojej rzeczywistości – dodał kolejny kibic.

Tjelmeland najwięcej doświadczenia trenerskiego zdobył pracując przez dwa i pół roku jako główny szkoleniowiec norweskiej drużyny IK Star. 34-latek podpisał dwuletni kontrakt z Lechem.

— Rozmowy z Sindre rozpocząłem już kilka tygodni temu, a w tym czasie przez praktycznie cały czas pozostawaliśmy w kontakcie, tocząc wiele wartościowych dyskusji odnośnie jego potencjalnej roli w naszym zespole. To dla mnie ważne, że dzięki swoim kompetencjom idealnie uzupełni sztab. Posiada sporą wiedzę na temat treningu i taktyki, oprócz tego mimo młodego wieku może pochwalić się już niemałym doświadczeniem. Jest ambitny, ciągle szuka nowych możliwości, by się rozwijać, takie nastawienie również stanowi jego silny atut – przyznał Niels Frederiksen, trener Lecha Poznań, cytowany przez oficjalną stronę klubu.

Kategorie:

PROMOCJE BUKMACHERÓW

REKLAMA | 18+ | Hazard może uzależniać | Graj legalnie

Przeczytaj więcej

Zobacz więcej ›

Walka Adamek – “Diablo” Włodarczyk dojdzie do skutku? Jest jeden warunek
Tomasz Adamek stanowczo o freak fightach. “Byłbym głupi, gdybym tego nie wziął”
Włodarczyk o pashyBicepsie: To dojrzały i świadomy człowiek, nie idiota
“Ferrari” z hitową walką na Narodowym. Tego rywala chciał
Kasjo stanowczo o walce ze Szpilką: Ja nie odmówiłem
Murański tę walkę traktuje osobiście. “Moja vendetta, ani kroku wstecz”
Będzie hit na FAME 22! Wielka walka na PGE Narodowym
Na tej walce McGregor zarobił fortunę! “Bogacze się bogacą”
Don Kasjo uderza w Rafonixa na gali Prime Show MMA. “Taki jesteś pusty…”
Natan nie wystąpi na hitowej gali PRIME! “Zrozumiecie, dlaczego zrezygnowałem”