HomePiłka nożna“WSTYD”. Wymowny transparent kibiców Lecha Poznań w kierunku zawodników

“WSTYD”. Wymowny transparent kibiców Lecha Poznań w kierunku zawodników

Źródło: Twitter/X

Lech Poznań przegrywa do przerwy 0:2 z Legią Warszawa po dwóch bramkach samobójczych. Jeszcze przed meczem kibice “Kolejorza” dali wyraz swojego niezadowolenia, przygotowując duży transparent z napisem “WSTYD” na trybunach.

Lech

Mateusz Porzucek / PressFocus | Twitter

Fatalna pierwsza połowa Lecha

Pomimo faktu, że Lech Poznań od dłuższego czasu utrzymuje się w ligowej czołówce, “Kolejorz” nie rozgrywa dobrego sezonu. Wciąż utrzymująca się szansa na europejskie puchary i ligowe podium jest efektem jedynie tego, że inne drużyny również nie zachwycają.

Pierwsza połowa meczu z Legią Warszawa nie była dla “Kolejorza” udana. Tak naprawdę goście mogli prowadzić 4:0, ale najpierw Szymon Marciniak nie uznał gola Pawła Wszołka, a później z rzutu karnego nie trafił Josue.

Tak czy inaczej, pierwsza połowa ligowego klasyku będzie dla Lecha jak najszybciej do zapomnienia. Gospodarze schodzili do szatni z dwoma samobójami na koncie – do własnej bramki trafiali Miha Blazić i Bartosz Salamon.

Wymowny transparent na trybunach

Wynik i przebieg pierwszej części w pełni oddaje to, co już na początku meczu pojawiło się na trybunach. Kibice Lecha przygotowali duży transparent z napisem “WSTYD”. W ten sposób fani “Kolejorza” podsumowali obecny sezon, który jest z pewnością daleki od oczekiwań.

Legenda Atletico odejdzie z klubu? Wskazał już preferowany kierunek
Michał Probierz staje w obronie reprezentanta Polski. Ważna wypowiedź
Wichniarek zabrał głos po meczu pożegnalnym. “Coś niesamowitego”
Kolejne problemy polskich kadrowiczów. Michał Probierz przekazał złe wieści
Alarm w Śląsku Wrocław! Kontuzja wschodzącej gwiazdy pogłębi problemy zespołu?
Reprezentant Polski straci miejsce w składzie? Ekspert stawia sprawę jasno
Strzelił gola i nie celebrował. Anglia wygrała z Irlandią! [WIDEO]
Gwiazda reprezentacji Chorwacji przed meczem z Polską: Martwimy się wynikami naszego zespołu