HomePiłka nożnaFatalne wieści z Madrytu. Kylian Mbappe kontuzjowany

Fatalne wieści z Madrytu. Kylian Mbappe kontuzjowany

Źródło: Real Madryt

Real Madryt przekazał smutne wieści. Kontuzji nabawił się Kylian Mbappe. Wiele wskazuje na to, że straci ważny mecz.

Kylian Mbappe

QSP / Alamy

Kylian Mbappe z urazem. Jest komunikat Realu

We wtorkowy wieczór Real Madryt zmierzył się u siebie z Deportivo Alaves. “Królewscy” wygrali 3:2, a w 40. minucie na listę strzelców wpisał się Kylian Mbappe. Francuz w 80. minucie musiał opuścić plac gry z powodu urazu.

Real Madryt wydał oficjalny komunikat w sprawie zdrowia gwiazdora. – Dzisiejsze badania Kyliana Mbappe wykazały u niego kontuzję mięśnia dwugłowego uda w lewej nodze – czytamy.

Klub nie podał czasu absencji Francuza. Według hiszpańskich dziennikarzy zawodnik ma wrócić do gry dopiero po przerwie reprezentacyjnej. To oznacza, że przegapi prawdopodobnie derby Madrytu.

Śląsk Wrocław wypunktowany. Brutalna diagnoza: Piłka jest tu na ostatnim miejscu
Paweł Dawidowicz ma problemy! Surowa kara dla obrońcy Hellasu Werona
Wojciech Szczęsny nie pasuje do Barcelony? Legendarny bramkarz z ciekawą sugestią