HomePiłka nożnaKolejny dublet w 1. kolejce Ekstraklasy! Koulouris trafił do siatki Korony Kielce po raz drugi [WIDEO]

Źródło: Kanał Sportowy

W 1. kolejce PKO Ekstraklasy Pogoń Szczecin mierzy się u siebie z Koroną Kielce. Portowcy prowadzą 2:0 po dublecie Efthymiosa Koulourisa. Grek na początku drugiej połowy pewnie wykorzystał jedenastkę.

Koulouris

Najpierw Rocha, teraz Koulouris

Pogoń Szczecin gra z Koroną jako druga w kolejności sobotnich spotkań. W pierwszym z nich, między GKS-em Katowice, a Radomiakiem Radom również byliśmy świadkami dubletu. Jego autorem był Leonardo Rocha. Śladami Portugalczyka poszedł Efthymios Koulouris, który również popisał się dwoma trafieniami, a być może będzie miał jeszcze szansę zamienić je w hat-tricka.

W pierwszej połowie 28-latek świetnie wykorzystał podanie swojego rodaka, Leonardo Koutrisa. Snajper Portowców w polu karnymzachował się zgodnie z zasadą “uderz tam, skąd przyszła piłka” i świetnym uderzeniem pokonał bramkarza gości. W drugiej połowie na swoją bramkę nie czekał długo. Arbiter słusznie zauważył zagranie ręką jednego z graczy gości i w 47. minucie podyktował rzut karny. Koulouris pewnym uderzeniem w lewy dolny róg bramki pokonał bramkarza, podwyższając prowadzenie.