HomePiłka nożnaBolesna pierwsza połowa Wisły! W Krakowie demolka do przerwy [WIDEO]

Bolesna pierwsza połowa Wisły! W Krakowie demolka do przerwy [WIDEO]

Źródło: Polsat Sport

Wisła Kraków wyraźnie odstaje od belgijskiego Cercle Brugge. Rywal Białej Gwiazdy po pierwszej połowie prowadził już 3:0.

Wisła Kraków Cercle Brugge

Konrad Swierad / Alamy

Wisła do przerwy przegrywa 0:3

Wynik tego meczu już w 8. minucie otworzył Alan Minda. Skrzydłowy Cercle Brugge fantastycznie się zachował, schodząc z piłką do środka i uderzając na dalszy słupek. Kamil Broda nie miał szans.

Bramkarz Wisły mógł lepiej zareagować przy drugiej bramce. Golkiper Białej Gwiazdy myślał, że Thibo Somers dośrodkuje z bocznego sektora w pole karne, więc wyszedł nieco do przodu. Belg zauważył lukę i sprytnie posłał futbolówkę w niepilnowany bok bramki gospodarzy.

W 37. minucie prowadzenie przyjezdnych podwyższył Christiaan Ravych. Stoper Cercle Brugge tylko dobił piłkę do pustej bramki. Kamil Broda obronił uderzenie jednego z graczy rywala, ale wobec dobitki nie miał nic do powiedzenia.

Wisła starała się jak mogła, ale nie była w stanie nawiązać równej walki z lepszym przeciwnikiem. Krakowianie w rywalizacji ze Spartakiem Trnawa pokazali, że potrafią zaskoczyć, lecz potyczka z Cercle Brugge to już większe wyzwanie dla drużyny Kazimierza Moskala.

Ajax Amsterdam chce zmiany miejsca meczu w Lidze Europy. Chodzi o mróz
Sebastian Szymański mógł wcześniej współpracować z Mourinho. Agent potwierdza. Odbyły się rozmowy
Trener Czerwonych Diabłów odpowiada krytykom. “Jesteśmy na dobrym kursie”
W maju spadł z Ekstraklasy. Teraz ma nowy klub
Nowe przepisy w LaLiga. Mają zapobiec rasistowskim skandalom
Oficjalnie:Trener wicemistrzów Anglii podpisał nowy kontrakt! Potwierdziły się doniesienia medialne
Dzieci przegrywają z dorosłymi przez nokaut. O antysportowej patologii w Piasecznie opowiada radny