HomePiłka nożnaKolejny gol Tejana! Co za występ Holendra [WIDEO]

Kolejny gol Tejana! Co za występ Holendra [WIDEO]

Źródło: Canal+Sport – X

Holenderski napastnik rozgrywa w Łodzi kapitalne zawody. Dzięki jego dubletowi, beniaminek na ten moment prowadzi z Radomiakiem 2:1.

Kay Tejan

ŁKS na drodze do zwycięstwa

Łodzianie rozegrali kapitalną pierwszą połowę. Zespół trenera Matysiaka powinien spokojnie prowadzić do przerwy wyżej niż tylko jedną bramką. Radomiak był kompletnie zdezorientowany w obronie i nie potrafił odpowiedzieć na intensywne granie beniaminka.

Po przerwie goście wrócili do gry za sprawą szybkiego gola Jardela. Gdy wydawało się, że radomianie pójdą za ciosem, znakomitą akcją popisał się Kay Tejan, który zakręcił Luką Vuskoviciem. Napastnik przytomnie wykończył tą okazję i wyprowadził swój zespół na ponowne prowadzenie.

Warto wspomnieć, że jeśli ŁKS wygra to spotkanie to przestanie być ostatnim zespołem w tabeli naszej ligi. Jednak do utrzymania wciąż droga jest daleka.

Niespodzianka stała się faktem! Olympiakos w finale Ligi Konferencji
Atalanta Bergamo w finale Ligi Europy! Olympique Marsylia za burtą
Liga Europy: 49. mecz bez porażki Bayeru Leverkusen! Kuriozalny samobój obrońcy Romy [WIDEO]
Przepychanka na BayArena! Sędzia rozdzielał zawodników [WIDEO]
Waldemar Sobota wydał opinię o Michale Skórasiu przed transferem! Z prośbą zwrócił się zarząd Club Brugge
Wzruszające sceny w przerwie meczu reprezentacji. Legenda polskiego “szczypiorniaka” uhonorowana [WIDEO]
Alphonso Davies o przenosinach na Santiago Bernabeu. Czy transfer dojdzie do skutku?
Jacek Magiera: Wiemy, że możemy dokonać czegoś wielkiego
Maldini o najtrudniejszych przeciwnikach. Włoch stawia na brazylijski duet
Rostkowski do Pola: Marciniakowi łatwiej teraz nie będzie, ale FIFA i UEFA nadal go potrzebują