HomePiłka nożnaKlopp o meczu rewanżowym: Możemy wygrać w Bergamo

Klopp o meczu rewanżowym: Możemy wygrać w Bergamo

Źródło: Liverpool FC

W pierwszym ćwierćfinałowym spotkaniu Ligi Europy, Liverpool przegrał u siebie z Atalanta aż 0:3. Jurgen Klopp na pomeczowej konferencji poruszył temat rewanżu i możliwości odrobienia strat z pierwszego spotkania.

Jurgen Klopp

Czy remis wciąż jest możliwy?

Odrobienie 3 bramek na terenie rywala jest bardzo trudnym, a wręcz niemożliwym zadaniem do wykonania. No chyba, że mowa o ekipie The Reds. W 2019 roku sytuacja była jeszcze trudniejsza, bo Liverpool odrabiał taką samą stratę, ale z Barceloną. Jedyna różnica jest taka, że wtedy mecz rewanżowy był rozgrywany właśnie na Anfield. The Reds zaczęli odrabianie strat już w 7. minucie, a skończyli w 79., wygrywając 4:0. O potencjalnym “comebacku” wypowiedział się Jurgen Klopp:

Myślę, że to nie jest odpowiedni moment, żeby o tym rozmawiać. Nie lubię myśleć o spotkaniu, które jest dopiero za tydzień, szczególnie że mamy jedno pomiędzy. Postaramy się zagrać dobrze i wygrać. Teraz jednak nie ma co straszyć i mówić, czego my tam nie zrobimy. Dziś zagraliśmy bardzo słabe spotkanie i myślę, że nie będzie cieżko zagrać lepiej, a jeśli zagramy lepiej to możemy zagrać też dużo lepiej. Czy możemy wygrać w Bergamo? Tak. Czy 3:0? Nie mam pojęcia. Teraz interesuje mnie tylko to, co będzie w niedziele. – powiedział trener The Reds

Śląski klasyk dla Górnika! Zabrzanie z trzema punktami
Co za końcówka drużyny reprezentanta Polski! Remis rzutem na taśmę [WIDEO]
Polski napastnik nie pomógł swojej drużynie! Czerwona kartka jeszcze w pierwszej połowie
Niespodzianka w Premier League. Manchester United stracił punkty
Hit Serie A na remis. Bez bramek w starciu Juventusu z Napoli
Ależ pech Polaka na angielskich boiskach! Jego samobój przyczynił się do porażki