HomePiłka nożnaKamiński musiał to strzelić! Mógł być remis

Kamiński musiał to strzelić! Mógł być remis

Mecz Polski z Chorwacją jest prawdziwym rollercoasterem emocji. Chwilę po golu Nicoli Zalewskiego na 2:3, Biało-Czerwoni mogli doprowadzić do wyrównania. Okazję “sam na sam” zmarnował jednak Jakub Kamiński.

screen TVP SPORT

Kamiński miał setkę na 3:3

Reprezentacja Polski w świetny sposób weszła w mecz z Chorwacją, dominując przez pierwszy kwadrans rywala. Piotr Zieliński już w piątej minucie strzelił pierwszego gola meczu po asyście Kacpra Urbańskiego. Ekipa Zlatko Dalicia za odrabianie wzięła się w 20. minucie.

Gole Sosy, Sucicia i Baturina sprowadziły Polskę na ziemię. Zdawało się, że ciężko będzie podopiecznym Michała Probierza wrócić do tego meczu. Bramka Nicoli Zalewskiego w 45. minucie zmniejszyła jednak straty i przywróciła Polaków do gry.

Dosłownie chwilę po trafieniu gracza Romy, reprezentacja Polski miała świetną okazję do doprowadzenia do remisu. Sam na sam z Livakoviciem stanął bowiem Jakub Kamiński. 22-latek uderzył jednak wprost w golkipera Chorwatów. Do przerwy Biało-Czerwoni przegrywają 2:3.

To będzie przyszła gwiazda FAME?! Federacja nagrodziła młodego sportowca
Szpilka i Włodarczyk w mocnej wymianie zdań. Iskrzy!
Klub Ankos MMA wydał oświadczenie w sprawie zatrzymanego trenera! Jasne stanowisko w sprawie
Rysiewski z odważną tezą. KSW lepsze od Oktagonu?
Fonfara szokuje! Po co mu 100 tysięcy dolarów miesięcznie?
Polak rezerwowym zawodnikiem w walce Mike Tyson – Jake Paul. “Zadzwonił telefon”
Fonfara: Adamek i “Don Kasjo”? Mogę walczyć z dwoma naraz! [WYWIAD]