HomePiłka nożnaJuventus nie daje za wygraną w sprawie z Ronaldo? Stara Dama rozważa odwołanie się od wyroku!

Juventus nie daje za wygraną w sprawie z Ronaldo? Stara Dama rozważa odwołanie się od wyroku!

Źródło: Eurosport.it/Tuttojuve

Aktualizacja:

Jakiś czas temu ogłoszono, że Cristiano Ronaldo wygrał sprawę sądową z Juventusem w kwestii zaległego wynagrodzenia. Teraz jednak włoski oddział Eurosport informuje, że Stara Dama może spróbować odwołać się od wyroku.

Ronaldo Juventus

DPPI Media / Alamy

Juventus nie chce płacić Ronaldo

Cristiano Ronaldo dołączył do Juventusu po tym jak zaskakująco zdecydował się opuścić Real Madryt w 2018 roku. Trzyletni związek Portugalczyka z turyńskim zespołem był bardzo udany i pełen sukcesów. Obecny zawodnik Al-Nassr w barwach Starej Damy wystąpił w 134 meczach. W tym czasie zdobył 101 bramek i dołożył do tego także 22 asysty. Podczas pobytu Ronaldo na Allianz Stadium drużyna dwukrotnie zdobywała Scudetto. Kapitan reprezentacji Portugalii przez długi czas toczył jednak z dawnym pracodawcą potyczkę w sądzie.

Nie wdając się w zbędne szczegóły. Chodziło o rzekomo niewypłacenie zawodnikowi przez klub pełnego wynagrodzenia wynikającego z umowy podpisanej w okresie pandemicznym. Portugalczyk domagał się odszkodowania w wysokości niemal 20 milionów euro. Ostatecznie sąd w połowie kwietnia orzekł jednak, że Juventus musi zapłacić mu “tylko” połowę tej kwoty.

Jak poinformował jednak włoski oddział Eurosport, Juventus nie zgadza się z werdyktem. Klub z Turynu wciąż twierdzi, że nie jest winny swojemu byłemu graczowi ani centa i nie chce wypłacać mu żadnych pieniędzy. W związku z tym Stara Dama poważnie rozważa złożenie odwołania od wyroku i być może spróbuje udowodnić swoją rację w dalszym postępowaniu. Portal Tuttojuve.com dodaje natomiast, że sam klub i jego prawnicy wciąż pracują nad stworzeniem najlepszej strategii w dalszym działaniu.

Kategorie:

Przeczytaj więcej

Zobacz więcej ›

Zespół z Bundesligi dał siedem milionów euro za reprezentanta Polski. Klub podjął decyzję
PSG zamierza wzmocnić cztery pozycje! Mocne nazwisko na liście
Poznaliśmy króla strzelców La Ligi? Wielki pech kontrkandydata
Kto będzie asystentem Flicka w Barcelonie? Dobrze znane nazwisko
Drugi ROAST przed Clout MMA 5 – kiedy i gdzie obejrzeć?
Koniec opery mydlanej, padło “here we go”. Znamy trenera Bayernu
Xavi z jasnym przekazem: Chciałbym pewnego dnia tu wrócić
Erik ten Hag o kibicach Manchesteru United: Nie macie poczucia rzeczywistości
Adam Buksa odchodzi z klubu. Piękne pożegnanie z kibicami
Pep Guardiola o Kompanym: Spadek z ligi nie ma żadnego znaczenia