HomePiłka nożnaJose Mourinho ukarany w kuriozalnej sytuacji! Portugalczyk chciał zamanifestować

Źródło: Krzysztof Gerlak/X

Jose Mourinho został ukarany za… pokazanie powtórki meczowej w kamerze telewizyjnej. Portugalczyk w meczu Fenerbahce z Antalyaspor otrzymał za takie zachowanie żółtą kartkę.

Jose Mourinho

Nicola Ianuale / Alamy

Jose Mourinho ukarany za pokazanie powtórki

W niedzielę Fenerbahce zmierzyło się na wyjeździe z Antalyasporem. Drużyna ze stolicy Turcji wygrała 2:0 po bramce Dusana Tadicia i samobójczym trafieniu Thalissona Kelvena. Wygrana mogła być znacznie bardziej okazała. Do siatki mógł trafić Sebastian Szymański, podopiecznych Jose Mourinho powstrzymał też sędzia, który przerwał akcję zespołu z powodu spalonego.

Ekscentrycznemu szkoleniowcowi nie spodobała się taka decyzja arbitra. W geście frustracji wziął laptop z transmisją meczu i postawił go tuż przed kamerą telewizyjną. Zarejestrowała ona powtórkę, na której – zdaniem Mourinho – było widać, że sędzia się pomylił.

Manifest Jose Mourinho

Turecki portal “cumhuriyet.com.tr” zacytował słowa Portugalczyka, który po ostatnim gwizdku odniósł się do tej sytuacji.

Nie było żadnego spalonego, więc przedstawiłem tę pozycję przed kamerą. To był dla nas czysty gol – stwierdził trener Fenerbahce.

Po siedmiu kolejkach drużyna, w której gra Sebastian Szymański, zajmuje drugą pozycję w tabeli Super Lig. Do pierwszego Galatasaray traci trzy punkty.

Remis w derbach Madrytu! Kibice Atletico nie wytrzymali i wymusili przerwę w grze
Świetny gol Realu! Królewscy prowadzą z Atletico [WIDEO]
Ruch Chorzów z kompromitującą wpadką! Skorzystał beniaminek [WIDEO]
Roman Kosecki krytycznie o klubach Ekstraklasy. Mocne słowa!
Szalony mecz w Bundeslidze! Siedem goli i niezwykły powrót
Jakub Kiwior może wrócić do składu. Arsenal ma problem
Fernandes z niesłuszną czerwoną kartką. Sędziowie VAR z blokadą z protokołu…
Wielkie pudło Sebastiana Szymańskiego! Gracz Fenerbahce nie trafił w świetnej sytuacji