HomePiłka nożnaAtomowe uderzenie legendy Sevilii! Piękna bramka dająca prowadzenie [WIDEO]

Atomowe uderzenie legendy Sevilii! Piękna bramka dająca prowadzenie [WIDEO]

Źródło: Eleven Sports

W meczu 5. kolejki hiszpańskiej LaLigi Sevilla prowadzi do przerwy z Getafe 1:0. Jedynego gola w tej części gry strzelił 38-letni Jesus Navas, który wspaniałym uderzeniem pokonał Sorię.

Jesus Navas

Sipa US / Alamy

Wspaniały gol Jesusa Navasa

W czterech dotychczasowych kolejkach Sevilla nie potrafiła zgarnąć kompletu punktów. Jednak jak pokazała pierwsza odsłona rywalizacji z Getafe, przerwa na kadrę była dla Andaluzyjczyków mocno zbawienna.

Gospodarze od początku mieli optyczną przewagę, chociaż nie potrafili się wystrzec błędów w defensywie. Jednakże w piłce chodzi przede wszystkim o lepszą skuteczność, a tym wykazał się doświadczony Jesus Navas.

38-letni piłkarz atomowym uderzeniem pokonał Davida Sorię, dzięki czemu jego drużyna wygrała 1:0. Trzy punkty dla Seviily dały wyraźny skok w ligowej tabeli na 12. miejsce. Z kolei Getafe jak na razie z trzema punktami zajmują 18. lokatę.