HomePiłka nożnaTomaszewski w opozycji do pochwał dla reprezentantów: Szczęśliwy wynik

Tomaszewski w opozycji do pochwał dla reprezentantów: Szczęśliwy wynik

Źródło: Super Express Sport

Jan Tomaszewski uważa, że Holendrzy byli zdecydowanie lepsi od Polaków. Legendarny bramkarz odniósł się do porażki Biało-Czerwonych na kanale “Super Express Sport”.

Jan Tomaszewski

Reprezentacja przegrywa, a Jan Tomaszewski nie docenia woli walki

Reprezentacja Polski przegrała 1:2 z Holandią w swoim pierwszym meczu na Euro 2024. Podopieczni Michała Probierza zaprezentowali się jednak bardzo przyzwoicie na tle faworyzowanych rywali. Od 16. minuty spotkania prowadzili po trafieniu Adama Buksy, ale ostatecznie to zespół Oranje zainkasował trzy punkty. Zwycięskiego gola strzelił w 83. minucie Wout Weghorst.

Euro 2024 – składy, terminarz, stadiony – Informator Kibica

Po końcowym gwizdku wielu ekspertów było po prostu dumnych ze stylu gry zaprezentowanego przez naszych kadrowiczów. Standardowo całkowitym przeciwieństwem do wszelkiego rodzaju zachwytów wykazał się Jan Tomaszewski na kanale “Super Express Sport”. – Grę Polaków oceniam na to, że jest to szczęśliwy wynik. Trzeba jednak przyznać, że Holendrzy byli zdecydowanie lepsi – stwierdził dla Super Expressu – podkreślił były zawodnik między innym Śląska Wrocław. – Holendrzy mieli 10-11 strzałów, które gdyby nie Wojtek Szczęsny i gdyby oni trafiały w bramkę, to sądzę, że Wojtek jeszcze 2-3 razy był bezbronny. Byli po prostu lepsi. Widać to było w podaniach, w przytrzymaniu piłki, no a przede wszystkim po strzałach – następnie dodał.

Biało-Czerwoni wrócą do mistrzowskiej rywalizacji już 21 czerwca (mecz z Austrią). Następnie 25 czerwca w Dortmundzie ich rywalem będą Francuzi.