HomePiłka nożnaPodział punktów w meczu na szczycie Serie A

Podział punktów w meczu na szczycie Serie A

Źródło: eleven sport

Inter zremisował z SSC Napoli 1:1 w szlagierze 29. kolejki Serie A. Piotr Zieliński nie podniósł się z ławki.

Inter - Napoli

IMAGO / Ciro De Luca

Inter remisuje z Napoli

Zarówno Nerazzurri, jak i Azzurri odpali w tym tygodniu w 1/8 finału Ligi Mistrzów. Porażka obecnych mistrzów Włoch z FC Barceloną nie była takim szokiem, jak niepowodzenie lidera Serie A z Atletico Madryt w serii rzutów karnych. W dzisiejszym meczu Piotr Zieliński usiadł na ławce rezerwowych. Reprezentant Polski w następnej kampanii ligowej ma zasilić właśnie Inter.

Dwie drużyny z wielką ambicją walczyły o każdy metr boiska. W 43. minucie po składnej akcji, Alessandro Bastoni odegrał do Matteo Darmiana i gospodarze wyszli na zasłużone prowadzenie. W 81. minucie do siatki trafił Brazylijczyk Juan Jesus, zapewniając cenny punkt dla neapolitańczyków. Inter prowadzi w tabeli z przewagą trzynastu punktów nad Milanem. Napoli zajmuje siódmą lokatę.

Inter – SSC Napoli 1:1 (1:0)
Matteo Darmian 43′ – Juan Jesus 81′

Oficjalnie: rozpoczęły się Igrzyska Olimpijskie w Paryżu!
Izrael został wygwizdany na ceremonii igrzysk! Kibice zareagowali
Erling Haaland “zatwierdził” transfer Rakowa. Zamieścił komentarz
Igrzyska się rozpoczęły! Tak wyglądali Polacy na ceremonii [WIDEO]
Motor pokonuje Lechię po dwóch szybkich ciosach. Pierwsze zwycięstwo beniaminka!
Absurdalne ceny jedzenia na igrzyskach. Kwoty zwalają z nóg
Boniek zareagował na ostatnie skandale podczas igrzysk. Mocno podsumował
Kownacki znów strzela! Trener zdradza plany na napastnika
Od bramki strzelonej Realowi Madryt do I ligi. Ciekawe wzmocnienie Polonii Warszawa!