HomePiłka nożnaCo za wpadka! Bramkarzowi z Bundesligi na chwilę odcięło prąd [WIDEO]

Co za wpadka! Bramkarzowi z Bundesligi na chwilę odcięło prąd [WIDEO]

Źródło: Eleven Sport PL

Do kuriozalnej sytuacji doszło w meczu Pucharu Niemiec pomiędzy Wurzburger Kickers a Hoffenheim. W 11. minucie bramkarz Wieśniaków – Luka Philipp nieumyślnie przepuścił piłkę pod stopą i tym samym ułatwił zdobycie bramki jednemu z rywali. Spotkanie było transmitowane na antenie “Eleven Sports”.

Wpadka w Pucharze Niemiec

X / Eleven Sports PL

Męczarnie Hoffenheim

Hoffenheim jeszcze przed startem nowego sezonu 1. Bundesligi rozpoczęło zmagania w pierwszej rundzie Pucharu Niemiec. Podopieczni Pellegrino Matarazzo musieli stawić czoła drużynie z 4. ligi – Wurzburger Kickers i już po 11. minutach przegrywali 0:1. Podanie do bramkarza posłał wtedy Kevin Akpoguma. Następnie Luka Philipp przepuścił piłkę pod stopą. Niemiec próbował jeszcze naprawić swój błąd i sprintem ruszył w stronę bramki. Jednak na ratunek było już za późno i z najbliższej odległości futbolówkę do siatki skierował Enes Kuc

Były piłkarz Legii krytykuje Feio. Zaskakująca teoria.