HomePiłka nożnaFlick wyjaśnił swoją decyzję. Chodzi o Lewandowskiego

Flick wyjaśnił swoją decyzję. Chodzi o Lewandowskiego

Źródło: Mundo Deportivo

FC Barcelona przegrała pierwszy mecz ligowy w sezonie. Hansi Flick na pomeczowej konferencji wyjaśnił m.in. dlaczego zdjął z boiska Roberta Lewandowskiego.

Hansi Flick

Hansi Flick przemówił. Co z Robertem Lewandowskim?

Sobotni wieczór nie był udany dla FC Barcelony, która przegrała 2:4 z Osasuną. To pierwsza porażka Katalończyków w trwającym sezonie La Liga. 70 minut na boisku spędził Robert Lewandowski, który tym razem nie wpisał się na listę strzelców.

Dlaczego Flick zdecydował się zdjąć Polaka z boiska? – On również potrzebuje odpoczynku, po prostu tak jest, wszyscy go potrzebują. On jest silny, ale gramy mecze co trzy dni. Zrobiłem to dla jego dobra – tłumaczył na pomeczowej konferencji cytowany przez “Mundo Deportivo”.

Barcelona już we wtorek rozegra kolejny mecz w Lidze Mistrzów. Za tydzień czeka ją ostatnie ligowe starcie przed przerwą reprezentacyjną.