HomePiłka nożnaGuler zachwycił kibiców. 19-latek dał pokaz swojej techniki [WIDEO]

Guler zachwycił kibiców. 19-latek dał pokaz swojej techniki [WIDEO]

Źródło: LaLiga

Real Madryt pokonał 1:0 Real Sociedad w meczu 33. kolejki LaLiga. Bohaterem tego spotkania był strzelec jedynego gola Arda Guler.

Arda Guler

Wykorzystał szansę

19-latek po raz pierwszy wyszedł w pierwszej jedenastce Realu Madryt i wyglądał wręcz znakomicie. Najpierw w 29. minucie meczu zdobył jedyną bramkę w tym meczu, a potem popisywał się swoimi umiejętnościami technicznymi. Co ciekawe, Turek zagrał w tym sezonie jak dotąd tylko 6 meczów w LaLiga, a przełożyło się to na zaledwie 99 minut spędzonych na boisku. Nie przeszkodziło mu to jednak w strzeleniu już dwóch goli. Kibice czekają na kolejne występy piłkarza, który dał sygnał, że zasługuje na szansę.

Pomocnik został wybrany najlepszym zawodnikiem spotkania z Realem Sociedad, a jego akcje są udostępniane przez profile hiszpańskiej ekstraklasy w mediach społecznościowych. Fani nie kryją swoich zachwytów. Start piłkarza w barwach Królewskich jest imponujący. Guler trafił do Realu w lipcu zeszłego roku. Klub z Madrytu zapłacił za niego tureckiemu Fenerbahce aż 20 milionów euro.

Sensacyjny nowy trener Napoli?! Oferta kontraktu na stole
Jacek Magiera o ponownej współpracy z napastnikiem. “Nie rozmawiałem z nim od 5-6 lat”