HomePiłka nożnaMarc Gual rozwścieczył kibiców Jagiellonii! Hiszpan naprawdę to zrobił [WIDEO]

Marc Gual rozwścieczył kibiców Jagiellonii! Hiszpan naprawdę to zrobił [WIDEO]

Źródło: Canal Plus Sport

Marc Gual trafił na 1:1 w meczu Legii z Jagiellonią. Hiszpan cieszył się na oczach kibiców drużyny, w której niegdyś grał.

Marc Gual

Canal Plus Sport

Transfer ligowego rywala

Marc Gual dołączył do Jagiellonii Białystok w marcu 2022 roku. Rozegrał nieco ponad jeden sezon. W sumie w barwach Jagi na boiskach PKO BP Ekstraklasy rozegrał 38 meczów, w których zdobył 18 bramek i zanotował 8 asyst.

W lipcu 2023 roku przeszedł do Legii Warszawa. Wywołało to poruszenie kibiców Jagiellonii, którzy poczuli się w pewnym sensie zdradzeni przez hiszpańskiego napastnika. W niedzielnym starciu obu zespołów zachowanie Guala z pewnością nie pomoże ocieplić jego relacji z sympatykami obecnego mistrza Polski.

Marc Gual podpadł kibicom Jagiellonii

Hiszpan pojawił się na murawie w 54. minucie. Nieco ponad 10 minut później trafił do bramki Jagi. Wykorzystał podanie Kacpra Chodyny, doprowadzając do wyrównania.

Po strzeleniu gola od razu wziął piłkę w ręce i zwrócił się oczami w stronę trybun. Spojrzał na kibiców i wykonał wymowny gest. Na pewno nie spodobało się to sympatykom Jagiellonii. Takie zachowanie raczej nie poprawi reputacji Guala w Białymstoku.