HomePiłka nożnaKonkurs na prezesa Górnika Zabrze ciągle trwa. Znana postać odrzuciła ofertę

Konkurs na prezesa Górnika Zabrze ciągle trwa. Znana postać odrzuciła ofertę

Źródło: Dziennik Zachodni

Aktualizacja:

Górnik Zabrze niebawem miał ogłosić nowego prezesa klubu – wygląda jednak na to, że do tego nie dojdzie. Dziennik Zachodni zwraca uwagę na kolejne opóźnienia w tej materii informując o tym, że Wojciech Cygan odrzucił ofertę zabrzańskiej drużyny.

Górnik Zabrze

PressFocus

Wojciech Cygan odrzucił propozycję Górnika Zabrze

Trójkolorowi ogłosili w czwartek zakontraktowanie Łukasza Milika na stanowisko dyrektora sportowego klubu. Jedna kwestia została rozwiązana, choć wciąż palącą potrzebą jest znalezienie nowego prezesa. Zapewniano, że ta sprawa zostanie rozwiązana w bieżącym tygodniu, choć najprawdopodobniej do tego nie dojdzie.

Dziennik Zachodni informuje, że trójka kandydatów nie znalazła uznania u właściciela klubu. Odrzucono kandydatury Bartosza Sarnowskiego, który już wcześniej miał okazję być prezesem Górnika Zabrze, oraz Bogdana Kłysa, byłego prezesa Podbeskidzia Bialsko-Biała. Marek Szczerbowski z kolei zaprzeczył, by w jego przypadku cokolwiek było na rzeczy.

Źródło dodaje, że zabrzanie zaoferowali objęcie stanowiska prezesa Wojciechowi Cyganowi z Rakowa Częstochowa – propozycja miała zostać jednak odrzucona. Górnik wrócił zatem do punktu wyjścia.

Drużyna prowadzona przez Jana Urbana ma za sobą udany sezon jak na warunki w jakiej zarówno szkoleniowiec jak i piłkarze musieli sobie radzić. Trójkolorowi zajęli szóstą lokatę w ligowej tabeli, przez moment włączając się nawet do walki o europejskie puchary. Po zmianie władz w mieście zapewne każdy w klubie ma nadzieję na większą stabilność wewnątrz zespołu, choć póki co nierozwiązana została jeszcze kwestia nowego prezesa.

Kategorie:

Przeczytaj więcej

Zobacz więcej ›

Relację na linii Athelticu Bilbao i Nico Williamsa są napięte! Klub jest bardzo stanowczy
Pomocnik Wisły o przejściu Rapidu. “To jest naprawdę realne”
Śląsk wyrwał punkt. Lechia nie dowiozła zwycięstwa [WIDEO]
Adrian Siemieniec: Bardzo ważne jest rozpocząć sezon od zwycięstwa
Manchester United chce ściągnąć kolejnego środkowego obrońcę! Klub rozważa dwie opcje
Tomasz Tułacz przybity po meczu z mistrzem. “Byliśmy sparaliżowani”
Co za gol! Lechia prowadzi we Wrocławiu! [WIDEO]
Legia ma nowego piłkarza? Mocny transfer!
Śląsk ma nowego zawodnika. Ciekawe wzmocnienie wicemistrza
W bólu, ale z happy endem. Jagiellonia ze zwycięstwem na inaugurację! [WIDEO]