HomePiłka nożnaFatalny początek meczu dla Legii. Bartosz Kapustka obejrzał czerwoną kartkę już w szóstej minucie! [WIDEO]

Legia po pierwszych 45 minutach remisuje z Radomiakiem Radom 0:0. Wojskowi od początku mieli utrudnione zadanie, bo już w szóstej minucie spotkania po brutalnym wślizgu, czerwony kartonik obejrzał Bartosz Kapustka.

Kapustka

Legia gra w 10

Dla Legii taki scenariusz jest najgorszy, jaki mógł się trafić. Mecz z Radomiakiem jest bardzo ważny w kontekście walki o miejsce w europejskich pucharach, szczególnie po tym, jak swoje mecze przegrali Jagiellonia, Raków, Górnik i Lech, czyli praktycznie wszyscy bezpośredni rywale Legii. Zwycięstwo pozwoliłoby awansować na 3. miejsce, gwarantujące grę w kwalifikacjach do Ligi Konferencji. Zadanie już w szóstej minucie spotkania znacząco utrudnił Bartosz Kapustka. Pomocnik gospodarzy brutalnie starał się wywalczyć piłkę, wchodząc w nogi Christosa Donisa. W efekcie noga Greka wygięła się w bardzo nienaturalny sposób, co spowodowało, że kilka minut później musiał opuścić boisko, bo nie był w stanie kontynuować gry.

Na ten moment Legia zajmuje czwarte miejsce w tabeli z dorobkiem 51 punktów, oczywiście w przypadku remisu. Przed meczem zajmowała piąte miejsce, będąc punkt za Górnikiem. W przypadku zwycięstwa, Wojskowi awansują na trzecie miejsce, ze stratą trzech punktów do lidera. Radomiak również ma o co walczyć, bo jeśli przegra, będzie na 14 miejscu, z przewagą zaledwie trzech punktów nad strefą spadkową.

Miała być walka stulecia i była. Wielkie emocje w starciu Usyk – Fury [WIDEO]
Dariusz Melon: Jeśli to się uda, moją misję w ŁKS-ie uznam za zakończoną sukcesem [WYWIAD]
Szaleństwo vs opanowanie. Zaiskrzyło na ważeniu przed walką Fury vs Usyk [WIDEO]
W których europejskich ligach jeszcze trwa walka o mistrzostwo? Kilku Polaków z szansą na tytuł
Usyk przed walką z Furym: Nawet moja mama prosiła żebym przestał
Gutka: Serce miasta i klubu. Jürgen Klopp, czyli więcej niż menedżer Liverpoolu
Lipiński o rozwodzie Allegriego z Juventusem: Niech kto inny męczy się z wariatem
Ma 224 centymetry wzrostu, ale w NBA nie dają mu szans. “Ludzie zbyt mocno komplikują pewne rzeczy”
Tyson Fury kontra Ołeksander Usyk, czyli starcie dwóch światów. Kto straci zero w rekordzie?
Urban: D’Artagnan z Moguncji. Niemcy mają nowego „Straßenkickera”