HomePiłka nożnaPiłkarz Śląska Wrocław w ogniu krytyki. “Dramatyczna gra”

Piłkarz Śląska Wrocław w ogniu krytyki. “Dramatyczna gra”

Źródło: X – Bartosz Wieczorek

Śląsk Wrocław przegrał z Lechem Poznań wynikiem 0:1. Najbardziej krytykowanym graczem po tym spotkaniu jest niewątpliwie napastnik WKS-u Junior Eyamba.

Śląsk Wrocław

Fatalny Eyamba

Śląsk Wrocław ewidentnie nie ma szczęścia do napastników. Nie licząc Erika Exposito, który w poprzednim sezonie był królem strzelców PKO BP Ekstraklasy, przez wrocławski klub przewinęła się spora liczba graczy, którzy wyraźnie zawiedli pokładane w nich oczekiwania. Do tego grona dołączy najpewniej Junior Eyamba.

Szwajcar podczas swojej przygody ze Śląskiem nie pokazał jak dotąd żadnego dobrego zagrania. Jacek Magiera dał mu szansę od pierwszych minutach w meczu z Lechem, ale zawodnik prezentował się tragicznie. — Tak słabego piłkarza w Śląsku Wrocław jak Junior Eyamba nie widziałem od czasu Caye Quintany. 60 minut dramatycznej gry — napisał na portalu “X” dziennikarz “TVP Sport” Bartosz Wieczorek.

Taką opinie podzielają także internauci. Zawodnik był między innymi wielokrotnie nazywany amatorem. Do występu nowej “dziewiątki” Trójkolorowych odniósł się także szkoleniowiec. Liczyliśmy na jego szybkość przy odbiorze piłki i dobre kontry. Przez tydzień na treningach we Wrocławiu wyglądał dobrze. Wygrał rywalizację o skład na ten mecz, ale to nie było to, czego oczekiwaliśmy — powiedział na pomeczowej konferencji Magiera.