HomePiłka nożnaEwa Pajor czaruje w FC Barcelonie. Co za wyczyn Polki!

Ewa Pajor czaruje w FC Barcelonie. Co za wyczyn Polki!

Źródło: FC Barcelona Femeni

Ewa Pajor rozkręca się po przenosinach do ligi hiszpańskiej. FC Barcelona pokonała w sobotę Grandę 10:1, a Polka była jedną z głównych gwiazd swojej drużyny, kompletując pierwszego po transferze hat-tricka.

Ewa Pajor

Hat-trick Ewy Pajor w FC Barcelonie

Podczas letniego okna transferowego Ewa Pajor zamieniła Wolfsburg na FC Barcelonę. Polka z nowym klubem przywitała się w znakomitym stylu i już w trakcie okresu przygotowawczego seryjnie trafiała do siatek rywalek. Równie dobrze było w pierwszym meczu sezonu, kiedy to Pajor dwukrotnie pokonała bramkarkę Deportivo La Coruña. Później przyszła chwilowa strzelecka niemoc, jednak Polka przełamała ją w najlepszym możliwym stylu.

W sobotę kobieca drużyna FC Barcelony mierzyła się na własnym terenie z Granadą. Dla zawodniczek Dumy Katalonii był to raczej strzelecki trening, niż duże wyzwanie, o czym świadczy końcowy wynik. FC Barcelona wygrała ten mecz 10:1, a jedną z gwiazd okazała się reprezentantka Polski.

Pajor w spotkaniu z Grandą rozpoczęła strzelenie już w drugiej minucie meczu. W doliczonym do pierwszej połowie czasie gry miała już na sowim koncie dublet, ale nie zatrzymała się na tym i w drugiej odsłonie dorzuciła do swojego dorobku trzecie trafienie. Tym samym Polka skompletowała pierwszego hat-tricka w barwach Dumy Katalonii.

Jens Gustafsson zalicza bolesny początek w Arabii. Nie tak to miało wyglądać!