HomePiłka nożnaEwa Pajor zakończyła wieloletnią przygodę z Wolfsburgiem! Czas na nowe wyzwania

Ewa Pajor zakończyła wieloletnią przygodę z Wolfsburgiem! Czas na nowe wyzwania

Źródło: Wolfsburg

Aktualizacja:

Ewa Pajor po dziewięciu latach opuszcza niemiecki VfL Wolfsburg. Reprezentantka Polski swoją karierę ma kontynuować w Barcelonie. To może być rekordowy transfer w historii!

Ewa Pajor

Press Focus

Koniec Ewy Pajor w Wolfsburgu

Ewa Pajor od dziewięciu lat grała w barwach niemieckiego VfL Wolfsburg. Po wielu sezonach, na własne życzenie zdecydowała się opuścić klub, dla którego rozegrała 120 mecze w kobiecej Bundeslidze, 29 w Pucharze Niemiec i 46 w Lidze Mistrzów. We wszystkich rozgrywkach imponowała skutecznością, bo łącznie ustrzeliła 143 gole. Ewa Pajor pięciokrotnie sięgnęła po mistrzostwo Niemiec. Teraz postanowiła poszukać nowych wyzwań.

Każdy mecz w tej koszulce był dla mnie zaszczytem. Jestem bardzo dumna i wdzięczna za wszystko, czego razem doświadczyłyśmy i wygrałyśmy. Podczas mojego pobytu tutaj wiele się nauczyłam i rozwinęłam się jako piłkarz i jako człowiek. Nigdy tego nie zapomnę i będę to nosić ze sobą do końca mojej kariery. Wielkie podziękowania dla całego klubu, moich trenerów, całego sztabu, koleżanek z drużyny, które zawsze mnie wspierały, pracowników i oczywiście kibiców! Wolfsburg na zawsze pozostanie w moim sercu – wyznała Ewa Pajor, po ogłoszeniu swojej decyzji.

Kolejnym krokiem w karierze Ewy Pajor ma być Barcelona. Duma Katalonii ma zapłacić za reprezentantkę Polski 500 tysięcy euro, co może sprawić, że Ewa Pajor będzie najdroższą zawodniczką w historii Bundesligi. Z Barceloną ma związać się kontraktem obowiązującym do końca sezonu 2026/27.

Kategorie:

Przeczytaj więcej

Zobacz więcej ›

Natan Marcoń zawalczy z Boxdelem na Stadionie Narodowym?
Gala freakfightowa na NARODOWYM w 2024?!
Natan i Sequento w studio. Kolejny ROAST przed Clout 5!
Czas na czwartą edycję influenceriady od FAME!
Adrian Cios obraża Zbigniewa Bartmana na programie Clout: „Jesteś zwykłą pi***!”
Rewanż Filipek vs Daro Lew? Mamy zgodę!
Drugi ROAST przed Clout MMA 5 – kiedy i gdzie obejrzeć?
Bandura odmówił walki na kolejnej gali! Kogo zobaczymy na FAME 22?
100 tysięcy za „SABOTAŻ” Clout? Marcoń kontrowersyjnie o Boxdelu
Znamy przeciwnika Piwko na CLOUT MMA 5!