HomePiłka nożnaEwa Pajor się nie zatrzymuje! Dublet w ligowym debiucie w FC Barcelonie [WIDEO]

Ewa Pajor się nie zatrzymuje! Dublet w ligowym debiucie w FC Barcelonie [WIDEO]

Źródło: Twitter

Ewa Pajor znakomicie wkomponowała się w żeńską drużynę FC Barcelony. W pierwszym oficjalnym spotkaniu Polka strzeliła dwie bramki i pomogła swojemu zespołowi pokonać na wyjeździe 3:0 Deportivo La Coruna w inauguracyjnym spotkaniu Ligi F.

Ewa Pajor

Świetny początek Pajor w Barcelonie

Pajor znakomicie rozpoczęła swoją przygodę z żeńskim zespołem FC Barcelony, bowiem trafiła do siatki w pierwszym występie w nowych barwach. 10 sierpnia jej drużyna wygrała towarzysko 5:1 z TSG Hoffenheim, a Polka strzeliła jedną z bramek, notując wówczas nieoficjalny debiut.

Równie znakomicie polska piłkarka poradziła sobie w drugim występie. 23 sierpnia katalońska ekipa wygrała 2:0 z Milanem w ramach meczu o Puchar Gampera, a Pajor otworzyła wynik w 18. minucie. Dodatkowo została wybrana najlepszą zawodniczką tego spotkania.

Dwa gole Pajor w ligowym debiucie

W niedzielny wieczór Polka zaliczyła oficjalny debiut w nowym klubie – w meczu pierwszej kolejki rozgrywek ligowych, w których Barca Femeni grała na wyjeździe z Deportivo La Coruna. Zawodniczki ze stolicy Katalonii pewnie wygrały 3:0, a Pajor ponownie błysnęła skutecznością.

Reprezentantka Polski otworzyła wynik w 58. minucie, a także go zamknęła – dublet, który ustalił rezultat meczu, skompletowała w 88. minucie. Trzecia bramka dla przyjezdnych padła po strzale Esmee Brugts.

Xabi Alonso zostanie zastąpiony… inną legendą? Bayer ma pomysł
Dlatego tak naprawdę odszedł De Rossi. Szokujące kulisy zwolnienia
Girona uhonorowała legendę. Poruszająca historia [WIDEO]
Ekipę mistrza Niemiec czeka nieuniknione? Niepewna przyszłość kluczowych postaci
Przemowa Feio w przerwie meczu z Rakowem. Ujawniono, co mówił [WIDEO]
Mecz Ekstraklasy budzi zainteresowanie policji i prokuratury. Klub wciąż czeka na karę