HomePiłka nożnaGdzie i kiedy obejrzeć mecze 1/8 finału Euro 2024?

Gdzie i kiedy obejrzeć mecze 1/8 finału Euro 2024?

Euro 2024: Od 29 czerwca do 2 lipca będą rozgrywane spotkania 1/8 finału mistrzostw Europy. W najbliższym czasie zobaczymy wiele ciekawych i emocjonujących meczów. Wszystkie spotkania będą rozgrywane o godzinie 18:00 i 21:00.

Euro 2024

Euro 2024. Fot. Alamy

Wielkie emocje

W najbliższą sobotę rozpoczyna się faza pucharowa Euro 2024. Oznacza to, że przegrana danego zespołu będzie równać się odpadnięcie z całego turnieju. W przypadku remisu będzie dochodziło do dogrywki, a jeśli ta nie przyniesie zwycięzcy, ujrzymy serię rzutów karnych. Zwycięska reprezentacja awansuje do ćwierćfinałów, w których najbardziej oczekiwany finał będzie coraz bliżej.

W gronie głównych kandydatów do zwycięstwa w całym turnieju jest typowana Hiszpania, Niemcy czy Portugalia. Do tej pory kibiców zawodzi reprezentacja Anglii, Belgii czy Francji, które jeszcze nie pokazały pełni swojego potencjału. Dodatkowo cieszy obecność teoretycznie słabszych drużyn, jak Rumunia czy Gruzja, które sporo namieszały w fazie grupowej.

1/8 finału Euro 2024: Gdzie obejrzeć

29 czerwca 2024r. (sobota)

Szwajcaria – Włochy (18:00, TVP 2, komentarz: Dariusz Szpakowski i Grzegorz Mielcarski)

Niemcy – Dania (21:00, TVP 1, komentarz: Jacek Laskowski i Marcin Żewłakow)

30 czerwca 2024r. (niedziela)

Anglia – Słowacja (18:00, TVP 2, komentarz: Mateusz Borek i Robert Podoliński)

Hiszpania – Gruzja (21:00, TVP 1, komentarz: Mateusz Święcicki i Wojciech Kowalewski)

1 lipca 2024r. (poniedziałek)

Francja – Belgia (18:00, TVP 2, komentarz: Michał Zawacki i Kazimierz Węgrzyn)

Portugalia – Słowenia (21:00, TVP 1, komentarz: Sławomir Kwiatkowski i Marek Wasiluk)

2 lipca 2024r. (wtorek)

Rumunia – Holandia (18:00, TVP 2, komentarz: Maciej Iwański i Radosław Gilewicz)

Austria – Turcja (21:00, TVP 1, komentarz: Dariusz Szpakowski i Grzegorz Mielcarski)

autor: Michał Józków

Niesamowity gol Bellinghama! Gwiazda uratowała Anglię w 95. minucie meczu! [WIDEO]
Słowacja z nieba do piekła. Anglicy po dogrywce wyszarpali awans do ćwierćfinału Euro [WIDEO]