HomePiłka nożnaPuchar Anglii: Manchester City melduje się w półfinale. Koncert Portugalczyka

Puchar Anglii: Manchester City melduje się w półfinale. Koncert Portugalczyka

Manchester City pokonał Newcastle United 2:0 i pewnie awansował do półfinału Pucharu Anglii. Świetne zawody rozegrał Bernardo Silva. Portugalczyk ustrzelił dublet

Piłkarze Manchesteru City

IMAGO / PA Images

Dwa ciosy portugalskiego magika

Były zawodnik AS Monaco po raz pierwszy wpisał się na listę strzelców w 13. minucie spotkania. Silva wbiegł w pole karne i bez zastanowienia oddał uderzenie na bramkę strzeżoną przez Dubravke. Futbolówka po drodze odbiła się od obrońcy Newcastle i zatrzepotała w siatce. Po upływie kilkunastu minut zawodnik grający z numerem 20. mógł się cieszyć z drugiego trafienia. Druga bramka była bliźniaczo podobna do swej poprzedniczki. Natomiast asystę przy golu zapisał na swoim koncie Ruben Dias,

Kibice w Anglii ostrzą sobie zęby na jutrzejszy pojedynek Liverpoolu FC z Manchesterem United. Derby Anglii rozpoczną się o 16;30, a ewentualny awans podopiecznych Kloppa może podtrzymać nadzieję fanów na jego ostateczne starcie z Guradiolą. Tym razem w krajowym pucharze.

Legenda Atletico odejdzie z klubu? Wskazał już preferowany kierunek
Michał Probierz staje w obronie reprezentanta Polski. Ważna wypowiedź
Wichniarek zabrał głos po meczu pożegnalnym. “Coś niesamowitego”
Kolejne problemy polskich kadrowiczów. Michał Probierz przekazał złe wieści
Alarm w Śląsku Wrocław! Kontuzja wschodzącej gwiazdy pogłębi problemy zespołu?
Reprezentant Polski straci miejsce w składzie? Ekspert stawia sprawę jasno
Strzelił gola i nie celebrował. Anglia wygrała z Irlandią! [WIDEO]
Gwiazda reprezentacji Chorwacji przed meczem z Polską: Martwimy się wynikami naszego zespołu