HomePiłka nożnaDeschamps przekazał pierwsze informacje ws. Mbappe. Nie jest dobrze

Deschamps przekazał pierwsze informacje ws. Mbappe. Nie jest dobrze

Źródło: TF1

W końcowych minutach wygranego 1:0 spotkania z Austrią Kylian Mbappe był zmuszony opuścić boisko wskutek groźnie wyglądającego urazu. Po końcowym gwizdku Didier Deschamps przekazał, że gwiazdor “Trójkolorowych” najprawdopodobniej złamał nos.

Mbappe

Mbappe nie dokończył meczu z Austrią

Reprezentacja Francji nie rozegrała przekonującego meczu przeciwko Austrii. Zwycięstwo 1:0 zapewnił jej samobójczy gol Maximiliana Wobera w 38. minucie. Poza tym trafieniem “Trójkolorowi” co prawda mieli przewagę, ale drużyna Ralfa Rangnicka również miała kilka okazji, aby co najmniej zremisować.

Wydaje się, że obecnie istotniejszy od stylu gry Francuzów będzie stan zdrowia Kyliana Mbappe, który w końcowych minutach musiał opuścić boisko. Po starciu z Kevinem Danso doszło u niego do poważnej kontuzji nosa – lekarzom nie udawało się zatamować krwotoku, a z przebitek realizatora transmisji wprost wynikało, że uraz nie jest błahy.

Deschamps potwierdził prawdopodobne złamanie nosa Mbappe

Choć na dokładne wyniki badań będzie trzeba poczekać, nieco więcej na temat gwiazdy “Trójkolorowych” powiedział Didier Deschamps. – Tak, Kylian prawdopodobnie złamał nos – powiedział selekcjoner Francuzów po końcowym gwizdku w wywiadzie dla stacji TF1.

Jeśli diagnoza się potwierdzi, Mbappe w dwóch kolejnych grupowych spotkaniach będzie musiał grać w specjalnej masce. W najbliższy piątek Francuzi zagrają z Holandią, a w następny wtorek z reprezentacją Polski.

Jakubas zdradza kulisy odejścia Feio z Motoru. O tych słowach będzie głośno!
Ogromny potencjał gwiazdy FC Barcelony! “Jest kilka długości przed Mbappe”
Kulesza wesprze kluby poszkodowane w powodzi. Podał konkretną kwotę
Tuchel go wypychał, Kompany ubóstwia. Niedoceniana gwiazda znów rządzi w Bayernie
Z Bayernu Monachium do Betclic 1. Ligi. To może być ciekawy transfer beniaminka!
David Raya niczym Szczęsny! Kapitalna parada bramkarza Arsenalu [WIDEO]
Historyczny gol Yamala! Nawiązał do rekordu kolegi z drużyny
Hansi Flick chwali Lewandowskiego po meczu z Monaco. Zwrócił uwagę na jedną rzecz