HomePiłka nożnaBayern rozbił Werder. Kapitalny występ Bawarczyków

Bayern rozbił Werder. Kapitalny występ Bawarczyków

Bayern Monachium nie dał szans Werderowi Brema. Podopieczni Vincenta Kompanego wygrali aż 5:0.

Bayern rozbił Werder

Wynik meczu otworzył Michael Olise. Francuski pomocnik przeżywa świetny czas po transferze do Bayernu – była to już jego czwarta bramka w barwach klubu z Bawarii. Kilkanaście minut później do siatki trafił Jamal Musiala. 21-latek ustalił wynik meczu do przerwy.

Po zmianie stron Bayern wrzucił jeszcze wyższy bieg. Bramki zaczęły padać jak z karabinu maszynowego. W 57. minucie prowadzenie gości podwyższył Harry Kane, wykańczając bardzo sprytną akcję zespołu. Parę chwil później pięknym technicznym strzałem bramkarza Werderu po raz drugi w sobotnim meczu pokonał Olise. Ostatnie trafienie należało do Serge’a Gnabriego.

Różnica klas

Bayern wyglądał dziś na tle Werderu jak drużyna z innej ligi. Podopiecznych Vincenta Kompanego cechowały imponujący spokój oraz bezkompromisowa pewność siebie.

Po czterech kolejkach Bayern przewodzi tabeli Bundesligi. Bawarczycy mają na koncie komplet punktów. Imponująco wygląda także ich bilans bramkowy – 16 goli strzelonych, jedynie 3 stracone.

Werder Brema 0:5 Bayern Monachium

Gole: Olise 23′ i 60′, Musiala 32′, Kane 57′, Gnabry 65′

Żółte kartki: Laimer, Pavlovic, Upamecano

Werder: Zetterer – Pieper, Stark, Jung – Weiser, Stage, Lynen, Agu – Schmid, Ducksch, Grull.

Bayern: Ulreich – Laimer, Upamecano, Kim, Davies – Kimmich, Pavlovic – Olise, Musiala, Koman – Kane.