HomePiłka nożnaTrener docenia Modera: Jestem z niego dumny

Trener docenia Modera: Jestem z niego dumny

Źródło: BBC Sport

Jakub Moder rozegrał 80. minut w starciu z Liverpoolem na Anfield. Jak informuje portal BBC Sport pod wrażeniem występu Polaka jest Roberto De Zerbi.

Jakub Moder

Simon Dack / Telephoto Images / Alamy

Powrót po ciężkim urazie

Jakub Moder w listopadzie 2023 roku powrócił do gry po kontuzji kolana. 24-latek przez ten czas zaliczył dziesięć występów w Premier League. Dodatkowo został powołany przez Michała Probierza na mecze barażowe o awans na Euro 2024. Środkowy pomocnik wraca do formy sprzed poważnego urazu. We wczorajszym meczu z Liverpoolem Polak rozegrał 80. minut i pokazał się z bardzo dobrej strony na tle lidera rozgrywek. Ostatecznie piłkarze Brighton przegrali 1:2, ale gra Modera spodobała się trenerowi De Zerbiemu. Włoch podkreślił, że jest dumny z byłego zawodnika Lecha Poznań.

Jakub Moder zagrał bardzo dobre spotkanie. Chciałbym również wyróżnić Carlosa Balembę. Jest bardzo młody, a udźwignął ciężar tego spotkania… Jestem z nich dumny. Jakub jest świetnym piłkarzem. Wraca do pełni formy po ciężkiej kontuzji i zagrał bardzo dobrze.

Niespodzianka w składzie Realu Madryt? Może dojść do debiutu od pierwszych minut!
Fortuna 1 liga: Wisła Kraków rozbita w Katowicach. Bramka stadiony świata Arkadiusza Rogali [WIDEO]
Śląsk walczy do samego końca. Śląsk Wrocław – Radomiak Radom 2:0 (RELACJA)
Co za gol Nahuela Leivy! Śląsk pozostaje w grze o mistrzostwo[WIDEO]
Bayer Leverkusen dołączył do elitarnego grona. Czwarta taka drużyna od 1992 roku
Wątpliwości Chelsea odnośnie Pochettino. Wiemy o co chodzi
Iga Świątek wygrywa turniej WTA 1000 w Rzymie!
Kamil Kuzera: Dla nas liczy się tylko finał w Poznaniu
Wzruszający gest kibiców Bayeru Leverkusen. Minuta ciszy podczas meczu
Bundesliga: Borussia w świetnym stylu kończy sezon. Cudowny gol Marco Reusa [WIDEO]