HomePiłka nożnaMilan z czerwoną kartką! Piłkarzowi odcięło prąd [WIDEO]

Milan z czerwoną kartką! Piłkarzowi odcięło prąd [WIDEO]

Davide Bartesaghi zobaczył bezpośrednią czerwoną kartkę w meczu Milanu z Lecce już pięć minut po zameldowaniu się na murawie. 18-latek przy prowadzeniu 3:0 agresywnie zaatakował rywala wślizgiem.

screen Eleven

Bartesaghi dostał czerwoną kartkę

AC Milan wygrał 3:0 z Lecce w ramach meczu 6. kolejki Serie A. Zespół Paulo Fonseki podtrzymał dobrą dyspozycję z ostatniego, wygranego 2:1, starcia z Interem. Pierwszego gola Rossoneri zdobyli w 38. minucie za sprawą Alvaro Moraty. Następnie wyprowadzili dwa kolejne błyskawiczne ciosy w postaci trafień Theo Hernandeza i Christiana Pulisicia.

W drugiej połowie mecz toczył się już spokojniejszym tempem. Milan nie tracił przesadnie sił wiedząc, że już we wtorek czeka ich starcie z Bayerem Leverkusen w Lidze Mistrzów. Fonseca z czasem zaczął wprowadzać zmienników. Wpuszczony został między innymi utalentowany 18-letni defensor, Davide Bartesaghi.

Nastolatek już pięć minut po wejściu na murawę został z niej jednak odesłany. Sędzia pokazał mu bezpośrednią czerwoną kartkę za agresywny atak na przeciwnika. Kluczowy był tu impet z jakim 18-latek wykonał wślizg. Milan musiał kończyć mecz grając w osłabieniu.

Czerwona kartka dla Bartesaghiego nie przeszkodziła Milanowi w spokojnym dowiezieniu zwycięstwa. Po sześciu rozegranych kolejkach, ekipa Paulo Fonseki ma na koncie jedenaście punktów. W następnej serii ligowych meczów zmierzą się z Fiorentiną na wyjeździe.

Jarosław Królewski z jasnym stanowiskiem. Zwrócił się do Kazimierza Moskala
Mariusz Jop notuje znakomitą serię! Jest talizmanem Wisły Kraków
Wymarzony debiut Michalaka. Wszedł na boisko i… sięgnął po trofeum
Co za odrodzenie Wisły Kraków! Kanonada w drugiej połowie, kapitalny początek Jopa