HomePiłka nożnaRonaldo ani myśli się zatrzymać. Przekroczył kolejną magiczną barierę [WIDEO]

Ronaldo ani myśli się zatrzymać. Przekroczył kolejną magiczną barierę [WIDEO]

Cristiano Ronaldo podwyższył prowadzenie Portugalii nad Chorwacją na 2:0, a przy tym dokonał kolejne niesamowitej sztuki. 39-latek tym trafieniem dobił do liczby 900. strzelonych bramek w oficjalnych meczach w całej karierze.

Cristiano Ronaldo

900. gol Ronaldo w karierze

Pojedynek Portugalii z Chorwacją traktowany był jako starcie teoretycznie najsilniejszych drużyn w grupie pierwszej. Zdecydowanie lepiej w mecz weszli gospodarze, którzy już w 7. minucie wyszli na prowadzenie za sprawą Diogo Dalota. Gol ten był jak najbardziej zasłużony.

W 34. minucie Portugalczycy prowadzili już 2:0, a na listę strzelców po świetnym podaniu od Nuno Mendesa wpisał się Cristiano Ronaldo. Zaraz po znalezieniu drogi do siatki 39-latek udał się w narożnik boiska, padła na kolana i złapał się za twarz. Był to efekt wyraźnego wzruszenia.

Dla Ronaldo był to bowiem kolejny kamień milowy w karierze, bowiem był to jego gol numer 900. w zawodowej karierze. Gwiazdor Al-Nassr z pewnością nie będzie chciał na tym skończyć, a jego reakcja na dokonanie tej sztuki w najpełniejszym stopniu oddaje to, jak wiele to dla niego znaczyło.

Kuriozalna propozycja dla Pudzianowskiego. Różnica 54 kilogramów!
    Wardęga mógł zawalczyć z Rzeźniczakiem. Peszko miał pomysł
    Jak zareaguje Szeremeta na złoto po igrzyskach? “To inne uczucie”
    Oficjalne ogłoszenie FAME. Nowa gala już w październiku
    Zmiana warty po walce wieczoru! UFC ma nowego mistrza wagi koguciej
    Legenda UFC wraca. Poznaliśmy rywala Jona Jonesa
    Wyniki KSW 98. Paczuski wygrał, Leśko zaskoczył, a Głowacki przegrał [PODSUMOWANIE]
    Ależ bitka w walce wieczoru KSW 98! Radosław Paczuski rozbił rywala w 61 sekund!
    Niewiarygodna historia na KSW 98. “Czy jesteś na tyle szalony?!”
    KSW 98. Krzysztof Głowacki pokazał charakter, ale przegrał z kickboxerem!