HomePiłka nożnaAleż to zmieścił! Piękny gol Rifeta Kapicia [WIDEO]

Ależ to zmieścił! Piękny gol Rifeta Kapicia [WIDEO]

Źródło: Canal Plus Sport

Rifet Kapić popisał się fenomenalnym trafieniem w meczu Lechii Gdańsk z Rakowem Częstochowa. Gol Bośniaka dał prowadzenie Biało-Zielonym.

Rifet Kapić gol

Canal Plus Sport

Lechia nie przestraszyła się Rakowa

Lechia przystępowała do meczu z Rakowem raczej w ponurych nastrojach. Biało-Zieloni zamykali tabelę PKO BP Ekstraklasy, a po ostatniej porażce z Puszczą Niepołomice (1:4) kibice zaczynali wyrażać swoje niezadowolenie z postawy zespołu. Zastanawiali się, co może czekać ich ulubieńców w starciu z ekipą Marka Papszuna.

W piątkowym meczu podopieczni Szymona Grabowskiego prezentowali się jednak znacznie lepiej niż w minionych spotkaniach. Szczególnie po przerwie zaczęli odważnie poczynać sobie na tle bezbarwnego i nijakiego Rakowa.

Piękny gol Rifeta Kapicia

W 59. minucie dobrą dyspozycję gospodarzy potwierdził Rifet Kapić. Kapitan Lechii popisał się kapitalnym uderzeniem z dystansu. Bośniak przymierzył i trafił w okienko częstochowskiej bramki. Kacper Trelowski nie miał szans w starciu z tym strzałem.

Dla 29-letniego pomocnika to już czwarty gol w zespole z Gdańska. W poprzednim sezonie na boiskach pierwszoligowych zanotował trzy trafienia.

Znamy termin rozprawy w sprawie 115 zarzutów finansowych Manchesteru City! Co grozi Obywatelom?
Niels Frederiksen jest pod ogromnym wrażeniem. Piłkarz zaskoczył wszystkich [WIDEO]
Ajax Amsterdam chce zmiany miejsca meczu w Lidze Europy. Chodzi o mróz
Sebastian Szymański mógł wcześniej współpracować z Mourinho. Agent potwierdza. Odbyły się rozmowy
Trener Czerwonych Diabłów odpowiada krytykom. “Jesteśmy na dobrym kursie”
W maju spadł z Ekstraklasy. Teraz ma nowy klub
Nowe przepisy w LaLiga. Mają zapobiec rasistowskim skandalom
Oficjalnie:Trener wicemistrzów Anglii podpisał nowy kontrakt! Potwierdziły się doniesienia medialne
Dzieci przegrywają z dorosłymi przez nokaut. O antysportowej patologii w Piasecznie opowiada radny