HomePiłka nożnaSzalona końcówka meczu Fortuna I Ligi. Trzy gole w ostatnich minutach!

Szalona końcówka meczu Fortuna I Ligi. Trzy gole w ostatnich minutach!

Źródło: Polsat Sport

Niesamowitą końcówkę spotkania zafundowały nam w Fortuna I Lidze Chrobry Głogów oraz Stal Rzeszów. W ostatnich minutach meczu padły aż trzy bramki, a gospodarze wygrali 2:1.

Fortuna I Liga piłka

IMAGO / Konrad Swierad

Chrobry Głogów wywalczył zwycięstwo tuż przed końcem spotkania

Piłkarze Stali Rzeszów przyjechali na spotkanie z Chrobrym Głogów w bojowych nastrojach. Mecz ważny dla układu dolnej części tabeli Fortuna I Ligi przez długi czas nie rozpieszczał widzów zgromadzonych na stadionie, ale niezwykle intensywne ostatnie minuty wszystko wynagrodziły.

Gdy wydawało się, że rywalizacja zakończy się bezbramkowym remisem zawodnicy obu drużyn przypomnieli sobie o strzelaniu goli. W 89. minucie Chrobrego na prowadzenie wyprowadził rezerwowy Kacper Tabiś. Gospodarze nie cieszyli się jednak długo z przewagi, ponieważ już po minucie musieli wyciągać piłkę z siatki. Wyrównanie Stali dał reprezentant Luksemburga, Sebastien Thill.

Ostatecznie Chrobry nie złożył jednak broni i walczył do końca, co mu się opłaciło. W 93. minucie bezpośrednim uderzeniem z rzutu wolnego bramkarza rywali pokonał Dawid Hanc.

Drużyna z Głogowa dopisuje sobie dzięki temu niesamowicie ważne trzy punkty. Ekipa trenera Piotra Plewni oddala się od strefy spadkowej i znajduje się na 13. miejscu z 26 punktami. Stal Rzeszów okupuje lokatę niżej i traci do Chrobrego trzy punkty.

Oficjalnie: rozpoczęły się Igrzyska Olimpijskie w Paryżu!
Izrael został wygwizdany na ceremonii igrzysk! Kibice zareagowali
Erling Haaland “zatwierdził” transfer Rakowa. Zamieścił komentarz
Igrzyska się rozpoczęły! Tak wyglądali Polacy na ceremonii [WIDEO]
Motor pokonuje Lechię po dwóch szybkich ciosach. Pierwsze zwycięstwo beniaminka!
Absurdalne ceny jedzenia na igrzyskach. Kwoty zwalają z nóg
Boniek zareagował na ostatnie skandale podczas igrzysk. Mocno podsumował
Kownacki znów strzela! Trener zdradza plany na napastnika
Od bramki strzelonej Realowi Madryt do I ligi. Ciekawe wzmocnienie Polonii Warszawa!