HomePiłka nożnaByły reprezentant Polski docenia występ pomocnika w meczu z Holandią: Bardzo dobry i trafny wybór

Igor Lewczuk podkreślił, że w jego opinii Taras Romanczuk pokazał się z bardzo dobrej strony w meczu z Holandią. Ekspert “Kanału Sportowego” pochwalił decyzję Michała Probierza w programie “Moc Euro”.

Lewczuk Probierz

Kanał Sportowy / PressFocus

Taras Romaczuk wykorzystał zaufanie Michała Probierza

Taras Romanczuk rozegrał 55 minut w przegranym przez reprezentacje Polski meczu z Holandią na Euro 2024 (1:2). Zawodnik Jagiellonii Białystok potwierdził tym samym, że Michał Probierz nie pomylił się w ustalaniu składu wyjściowego.

Euro 2024 – składy, terminarz, stadiony – Informator Kibica

Przed rozpoczęciem spotkania wielu kibiców łapało się za głowę, ponieważ nie wyobrażało sobie poczynań piłkarza z PKO BP Ekstraklasy na tle holenderskich gwiazd. Defensywny pomocnik kilka razy świetnie przeszkodził rywalom w rozegraniu akcji, a pod koniec pierwszej połowy zatrzymał groźną kontrę podopiecznych Ronalda Koemana.

Występ kapitana Dumy Podlasia docenił Igor Lewczuk w programie “Moc Euro”. – Okazało się, że spełnił swoją rolę. Nie miał żadnych problemów z podążaniem za szybszymi zawodnikami holenderskimi – podkreślił stoper. – Zbierał drugie piłki, zaimponował mi jego spokój w debiucie na wielkiej imprezie. To bardzo dobry i trafny wybór trenera Probierza – podsumował były zawodni między innymi Legii Warszawa.

Całość programu “Moc Euro” do obejrzenia poniżej.

Hiszpania ogłosiła kadrę na igrzyska olimpijskie. Trzech piłkarzy Barcelony
Finał mundialu w 2030 zagości na nowym Bernabeu? “Obie strony są pozytywnie nastawione do współpracy”
Rostkowski po meczu Francja – Polska: Czy chcemy takich rzutów karnych?