HomePiłka nożnaSzalony mecz w Bundeslidze! Siedem goli i niezwykły powrót

Szalony mecz w Bundeslidze! Siedem goli i niezwykły powrót

W meczu Hoffenheim z Werderem Brema padło aż siedem goli. Wydawało się, że trzy punkty zdobędą gospodarze, ale nastąpił niesamowity zwrot akcji.

Werder Brema

Świetny początek Hoffenheim

W 5. kolejce Bundesligi piłkarze Hoffenheim i Werderu Brema zaserwowali kibicom fantastyczne widowisko, choć po pierwszym kwadransie tego meczu wydawało się, że będzie to raczej jednostronne spotkanie.

W 5. i 8. minucie Marius Bulter zdobył dwie bramki dla Hoffenheim. Kilka minut później prowadzenie gospodarzy na 3:0 podwyższył Adam Hlozek. Chwilę później bezpośrednią czerwoną kartkę otrzymał Stanley Nsoki. Ten moment mógł być punktem zwrotnym w niedzielnej rywalizacji.

Imponujący powrót Werderu Brema

Po pierwszej połowie był już remis 3:3. Gole Juliana Malatiniego oraz Jensa Stage’a (dwa trafienia) dały Werderowi upragnione wyrównanie. Duńczyk zresztą po zmianie stron jeszcze raz wpisał się na listę strzelców.

W 49. minucie Stage zdobył trzecią bramkę, dając prowadzenie Werderowi oraz kompletując hat-tricka. Szalony mecz, o nieprawdopodobnym tempie, zakończył się zwycięstwem zespołu Ole Wernera. Po pierwszym kwadransie tego spotkania nie zanosiło się jednak na tak imponujący triumf.

Remis w derbach Madrytu! Kibice Atletico nie wytrzymali i wymusili przerwę w grze
Świetny gol Realu! Królewscy prowadzą z Atletico [WIDEO]
Ruch Chorzów z kompromitującą wpadką! Skorzystał beniaminek [WIDEO]
Jose Mourinho ukarany w kuriozalnej sytuacji! Portugalczyk chciał zamanifestować
Roman Kosecki krytycznie o klubach Ekstraklasy. Mocne słowa!
Jakub Kiwior może wrócić do składu. Arsenal ma problem
Fernandes z niesłuszną czerwoną kartką. Sędziowie VAR z blokadą z protokołu…
Wielkie pudło Sebastiana Szymańskiego! Gracz Fenerbahce nie trafił w świetnej sytuacji