HomePiłka nożnaBruno Fernandes udzielił wywiadu po meczu z Newcastle. Skomentował plotki dotyczące odejścia

Źródło: Sky Sports

W ostatnim czasie dużo mówiło się o potencjalnym odejściu Portugalczyka. Angielskie media informowały o zainteresowaniu Bayernu Monachium czy Interu Mediolan. Bruno w wywiadzie dla Sky Sports odniósł się do tych plotek.

Bruno Fernandes

Bruno przekazał fanom bardzo ważną informację

Manchester United wygrał z Newcastle 3:2 i tym samym zwycięstwem zakończył sezon na Old Trafford, bo ostatnie spotkanie w tegorocznej kampanii Czerwone Diabły zagrają na wyjeździe. Bruno zagrał od pierwszej minuty po raz pierwszy od dwóch spotkań, w których pauzował przez kontuzję. Portugalczyk od razu zrobił różnicę, Już w pierwszej połowie wykreował trzy duże okazję – najwięcej spośród całej drużyny Manchesteru United. W końcówce spotkania Portugalczyk asystował przy bramce Hojlunda. Posłał do niego dobrą piłkę, Duńczyk ją przyjął, a następnie po dobrym dryblingu pokonał bramkarza, zdobywając bramkę w 84. minucie. Trafienie finalnie okazało się kluczowe w całym spotkaniu, bo pozwoliło Czerwonym Diabłom wygrać spotkanie.

Po meczu Bruno udzielił wywiadu dla Sky Sports. Portugalczyk w wywiadzie przekazał bardzo ważną informację kibicom, przy okazji dementując plotki o swoim odejściu.

Jeśli klub będzie chciał, żebym odszedł to odejdę. Jeśli natomiast dalej mnie potrzebują, będę tutaj tak długo, jak oni będą tego chcieli. Aktualnie mam poczucie, że klub chcę żebym był jego częścią w przyszłości. – powiedział Bruno

Tymi słowami potwierdził, że zostanie w Manchesterze United. Jego kontrakt wygasa w czerwcu 2026 roku, ale może zostać przedłużony o kolejny rok.

Maguire o plotkach dotyczących jego odejścia: Mi tego nie powiedziano
Borussia sprowadzi gracza Manchesteru City?! Trwają negocjacje!