HomePiłka nożnaBorussia Dortmund zaskoczyła Real Madryt. Dwa błyskawiczne ciosy (WIDEO)

Borussia Dortmund zaskoczyła Real Madryt. Dwa błyskawiczne ciosy (WIDEO)

Źródło: Canal Plus

Borussia Dortmund po pierwszej połowie prowadziła z Realem Madryt 2:0 na Bernabeu. Królewscy byli w szoku, ale ostatecznie dokonali remontadę i wygrali 5:2.

screen / Canal plus

Borussia Dortmund w pierwszej połowie meczu z Realem Madryt pokazała wielką klasę. Podopieczni Nuriego Sahina w 30. minucie po kombinacyjnej akcji wyszli nieoczekiwanie na prowadzenie. Królewscy nie zdążyli się pozbierać po pierwszym straconym golu, a już cztery minuty później ponownie musieli wyjmować piłkę z siatki. Bardzo dobrze do przerwy prezentował się Donyell Malen, który zdobył bramkę i zaliczył asystę.

Real Madryt ostatecznie odwrócił losy meczu i po genialnym występie Viniciusa Juniora wygrał 5:2. Brazylijczyk popisał się klasycznym hat-trickiem. Królewscy pokazali charakter i w swoim stylu uwypuklili błędy rywali. Teraz mogą ze spokojną głową przygotowywać się do sobotniego meczu z Barceloną. Borussia z kolei w kolejnej kolejce Bundesligi zmierzy się z Augsburgiem.

Arsenal ma kłopot przed hitem z Liverpoolem! Nieoczekiwana szansa dla Kiwiora?
Juventus nie płacze po Szczęsnym. Fenomenalny występ Perina!
Skorupski zaskoczony, Urbański bez błysku. Polski duet z Bolonii do domu wraca na tarczy
Real Madryt dokonał remontady. Wielki wieczór Viniciusa na Bernabeu!
PSG z kolejnym niepowodzeniem w Lidze Mistrzów. Było blisko sensacji [WIDEO]
Arsenal skromnie wygrał z Szachtarem! Zadecydował gol samobójczy [WIDEO]
Real Madryt odrabia straty! Borussia Dortmund traci dwubramkowe prowadzenie
Bayern Monachium straci kluczowego piłkarza? Niejednoznaczna wypowiedź gwiazdy!
Piłkarz Monaco huknął w książęcym stylu. Cudowna bramka w Lidze Mistrzów [WIDEO]