HomePiłka nożnaBłyskawiczne dwa ciosy Newcastle w meczu z Tottenhamem [WIDEO]

Błyskawiczne dwa ciosy Newcastle w meczu z Tottenhamem [WIDEO]

Źródło: Viaplay – X

Newcastle United demoluje Tottenham na własnym boisku. Do przerwy gole strzelali Alexander Isak oraz Anthony Gordon, a obecnie na tablicy widnieje wynik 3:0.

Newcastle United

SPP Sport Press Photo. / Alamy

120 sekund grozy dla Spurs

Pierwsza połowa meczu na St. James’s Park ułożyła się pomyślnie dla gospodarzy. Newcastle od początku stwarzało sobie ogrom sytuacji podbramkowych, które w drugim kwadransie zaczęły zamieniać się w gole. Ten fakt niech potwierdzi statystyka goli oczekiwanych, która do przerwy wynosiła 1.80 dla “Srok”. Do przerwy gospodarze prowadzili 2:0, a już w 51. minucie Isak podwyższył na 3:0.

Ewentualna wygrana Newcastle da awans na szóstą pozycję w tabeli Premier League. Do miejsc gwarantujących udział w Champions League będzie brakować 10 punktów.

NBA: To koniec ery! Legenda kończy po 37 latach