HomePiłka nożnaOlbrzymi wybuch radości w Leverkusen! Wielkie święto kibiców na stadionie Bayeru [WIDEO]

Źródło: Viaplay

Bayer Leverkusen przypieczętował mistrzostwo Niemiec gromiąc Werder Brema aż 5:0. Kibice Aptekarzy tłumem wdarli się na murawę i świętują historyczny tytuł.

Bayer Leverkusen kibice stadion

X.com/viaplaysportpl

Kibice zwariowali z radości

Bayer Leverkusen nie pozostawił złudzeń w kontekście tego, komu należało się mistrzostwo Niemiec. Aptekarze rozgromili Werder Brema na własnym obiekcie aż 5:0. Kibice nie mogli już wytrzymać z emocji i wdzierali się na boisko nawet po czwartej bramce.

Ostatecznie sytuację udało się uspokoić i dograć ostatnie kilka minut spotkania. Po tym jak na zegarze wybiła jednak 90 minuta, kibice ponownie szturmem zameldowali się na murawie. Arbiter spotkania dał już jednak spokój sympatykom Aptekarzy i zakończył starcie. W Leverkusen zaczęło się niebywałe świętowanie tytułu mistrzowskiego. Wystarczy tylko spojrzeć na ten niesamowity wybuch radości.

Bayer triumf w krajowych rozgrywkach zapewnił sobie na pięć kolejek przed końcem sezonu. Aptekarze dodatkowo podczas obecnej kampanii Bundesligi nie zaznali jeszcze smaku porażki. Drużyna Xabiego Alonso wciąż walczy także o triumf w Lidze Europy oraz Pucharze Niemiec. Jeśli Bayer będzie więc grał dalej tak jak dotychczas, to jego fanów czeka jeszcze z pewnością wiele okazji do świętowania.

Niespodzianka stała się faktem! Olympiakos w finale Ligi Konferencji
Atalanta Bergamo w finale Ligi Europy! Olympique Marsylia za burtą
Liga Europy: 49. mecz bez porażki Bayeru Leverkusen! Kuriozalny samobój obrońcy Romy [WIDEO]
Przepychanka na BayArena! Sędzia rozdzielał zawodników [WIDEO]
Waldemar Sobota wydał opinię o Michale Skórasiu przed transferem! Z prośbą zwrócił się zarząd Club Brugge
Wzruszające sceny w przerwie meczu reprezentacji. Legenda polskiego “szczypiorniaka” uhonorowana [WIDEO]
Alphonso Davies o przenosinach na Santiago Bernabeu. Czy transfer dojdzie do skutku?
Jacek Magiera: Wiemy, że możemy dokonać czegoś wielkiego
Maldini o najtrudniejszych przeciwnikach. Włoch stawia na brazylijski duet
Rostkowski do Pola: Marciniakowi łatwiej teraz nie będzie, ale FIFA i UEFA nadal go potrzebują