HomePiłka nożnaBereszyński komentuje klubowe starcie Zieliński-Zalewski. “Nico się zagrzał”

Bereszyński komentuje klubowe starcie Zieliński-Zalewski. “Nico się zagrzał”

Źródło: Foot Truck

Aktualizacja:

Bartosz Bereszyński w rozmowie z Łukaszem Wiśniowskim w Foot Trucku wrócił myślami do przepychanki słownej między Zielińskim a Zalewskim w starciu klubowym. Przyznał, że po chwili wszystko było już jak najbardziej w porządku.

Nicola Zalewski

Independent Photo Agency Srl / Alamy

Bereszyński: Zieliński ma charakter

W styczniu 2023 roku doszło do konfrontacji Zielińskiego z Zalewskim przy spotkaniu Napoli-Roma. Panowie przy dużych emocjach meczowych wymienili się kilkoma gorzkimi słowami. Kulisy tej sytuacji zdradził Bartosz Bereszyński, który wówczas znajdywał się na ławce rezerwowych klubu z Neapolu.

Pamiętam jak było komentowane starcie Zalewskiego z Zielińskim w tunelu przed meczem Napoli-Roma, bo byłem też na tym meczu. Nicola był trochę zagrzany, to była też ta Roma Mourinho, gdzie oni wywierali dużą presję na arbitrze, na innych zawodników. Zielu coś do niego powiedział, że może się uśmiechnąć, oni tam przegrywali 0:1, Nico się zagrzał, coś tam powiedział. Myślę, że to było takie 50-50, trochę serio, a trochę nie. Dobra, trochę bardziej serio to było. Później na meczu już było totalnie na luzie, porozmawialiśmy i nie było żadnego problemu. W Polsce to było trochę wyolbrzymione – przyznał Bartosz Bereszyński.

Zielu ma charakter, jest też taką osobowością, która nigdy nie będzie rozmawiała nie wiadomo ile, nie będzie numerem jeden w szatni na zasadzie gadania, mówienia, ale potrafi się odezwać i bardzo dobrze mu wtedy to wychodzi – wyznał Bereś w Foot Trucku.

Przesądzone już jest przejście Piotra Zielińskiego do Interu Mediolan. Nicola Zalewski również może opuścić swój klub ze względu na ograniczony czas gry, choć wciąż nie znamy potencjalnego kierunku. 22-letni wahadłowy jest wyceniany obecnie na 12 milionów euro przez Transfermarkt. Jego kontrakt z Romą obowiązuje do czerwca 2025 roku.

Kategorie:

Przeczytaj więcej

Zobacz więcej ›

Roma ma problem z Zalewskim. Tego się nie spodziewała. “Może to większa presja?”
Wyniki w cieniu absurdu. Podsumowanie pierwszego piłkarskiego dnia na igrzyskach! [WIDEO]
Dlaczego FAR Rabat zatrudnił Michniewicza? “To był szok”
UEFA wlepia kolejne kary po Euro 2024. Aż siedem reprezentacji z grzywnami
Jacek Magiera skomentował porażkę na Łotwie. “Byliśmy za bardzo spięci”
Juventus nie zatrzymuje się z transferami. Nowy stoper blisko Turynu!
Podolski otwarcie o sytuacji Górnika Zabrze. “Nie będziemy grać o mistrzostwo Polski”
Łukasz Zwoliński skomentował transfer do nowego klubu. “Zdaje sobie sprawę z wielkości Wisły”
Mateusz Borek skomentował wpadkę Śląska Wrocław. “Nie bawmy się tak”
Kolejna piłkarska afera na IO 2024. FIFA i MKOl reaguje na “szpiegostwo” dronem, są zawieszenia