HomePiłka nożnaBartolewski ocenia sparing Śląska Wrocław. “Wyglądaliśmy już dużo lepiej”

Bartolewski ocenia sparing Śląska Wrocław. “Wyglądaliśmy już dużo lepiej”

Śląsk Wrocław zremisował w meczu towarzyskim z GKS-em Tychy wynikiem 2:2. Po tym spotkaniu na nasze pytania odpowiedział strzelec jednego z goli dla WKS-u Mateusz Bartolewski.

Bartolewski Śląsk Wrocław

Sparing Śląska na remis

Zdobyłeś swoją pierwszą bramkę dla Śląska Wrocław. Jak się czujesz po tym meczu?

Mateusz Bartolewski: To bardzo przyjemne uczucie. Cieszę się, że udało mi się strzelić po raz pierwszy dla Śląska Wrocław. Wierzę, że to nie będzie moje ostatnie trafienie.

Niestety znowu nie udało wam się wygrać. Jak oceniasz to spotkanie?

Myślę, że lepiej to ocenić jako grę zespołową. W pierwszej połowie na pewno czegoś nam brakowało. W przerwie meczu skupiliśmy się na skorygowaniu pressingu i wysokiej gry. Myślę, że to przełożyło się na obraz drugiej połowy spotkania. Wyglądaliśmy już dużo lepiej, więc każdy zawodnik z naszej drużyny czuł się bardziej komfortowo w drugiej części.

Więc jak oceniasz swoją grę indywidualnie?

Uważam, że zagrałem solidnie. Na pewno są rzeczy, nad którymi cały czas będę pracował. Człowiek uczy się całe życie, ale jestem z siebie zadowolony.

Myślisz, że ten występ i pierwszy gol przybliżają cię do gry w kolejnych meczach?

Muszę dalej pracować i robić swoje. Takie rzeczy jak bramki i asysty mają pomagać drużynie. Na końcu wiem, że liczy się postawa w całym meczu i na każdym treningu. Chcę tym dawać przykład. Na pewno będę ciężko pracował na to, żeby walczyć tutaj o pierwszy skład.

Kuriozalna propozycja dla Pudzianowskiego. Różnica 54 kilogramów!
Wardęga mógł zawalczyć z Rzeźniczakiem. Peszko miał pomysł
Jak zareaguje Szeremeta na złoto po igrzyskach? “To inne uczucie”
Oficjalne ogłoszenie FAME. Nowa gala już w październiku
Zmiana warty po walce wieczoru! UFC ma nowego mistrza wagi koguciej
Legenda UFC wraca. Poznaliśmy rywala Jona Jonesa
Wyniki KSW 98. Paczuski wygrał, Leśko zaskoczył, a Głowacki przegrał [PODSUMOWANIE]
Ależ bitka w walce wieczoru KSW 98! Radosław Paczuski rozbił rywala w 61 sekund!
Niewiarygodna historia na KSW 98. “Czy jesteś na tyle szalony?!”
KSW 98. Krzysztof Głowacki pokazał charakter, ale przegrał z kickboxerem!