HomePiłka nożnaCios za cios w pojedynku Atletico – Inter! Dwa gole w dwie minuty [WIDEO]

Cios za cios w pojedynku Atletico – Inter! Dwa gole w dwie minuty [WIDEO]

Źródło: Polsat Sport

Atletico Madryt wciąż walczy z Interem o awans do kolejnej fazy Ligi Mistrzów. Gdy wydawało się, że przewagę mają już piłkarze z Mediolanu błyskawicznie odpowiedzieli zawodnicy Simeone.

Griezmann Sommer Atletico Inter

IMAGO / Jonathan Moscrop / Sportimage

Dwie minuty i dwie bramki

Obie drużyny w pierwszej połowie były niesamowicie aktywne i pracowały na bramkę. Pierwszy strzelanie w 33. minucie rozpoczął Federico Dimarco. Dwie minuty po bramce Włocha odpowiedział jednak Antoine Griezmann, który wykorzystał spory błąd defensywy gości.

Do przerwy utrzymał się remis 1:1, ale w ogólnym rozrachunku to Inter jest bliżej awansu. Nerazzurri pierwszy mecz wygrali 1:0 po golu Marko Arnautovicia. Atletico wciąż musi więc odrabiać straty.